До розробки продукту: що і чому нульової фази

Phase zero допомагає компаніям, що виробляють медичні вироби, раціонально користуватися новими продуктами. ось як.

Що стосується медичних виробів, більшість компаній починають з офіційного процесу розробки продукції. Ці рамки зазвичай складаються з послідовності фаз, призначених для переміщення можливості від вимог до кваліфікованих зразків з виробничої лінії; зазвичай із чотирма чи п’ятьма ступеневими воротами по дорозі. Участь у такому процесі організовує та приділяє увагу всім аспектам товару, повторюючи тестування та вдосконалення конструкції, щоб забезпечити функціонування, безпеку та відповідність регулюванню ринку.

Хоча ці процеси та дії, що містяться в них, є критично важливими для створення медичного виробу, ринковий успіх повинен базуватися на роботі, виконаній до початку процесу розробки продукту. Робота, яка вдосконалює вхідні дані за кількома ключовими вимірами, часто є тим, що потрібно організації для зменшення ризиків, пов’язаних із запуском продукту. Їм слід розглянути цілеспрямовані зусилля, побудовані на формуванні впевненості в таких опорах:

Бачення і цінність

Технічна доцільність

Бізнес стратегія

На перших днях можливості організації медичного обладнання повинні враховувати рівень своєї впевненості у кожному з цих аспектів. Якщо є серйозні сумніви щодо будь-якого з цих ключових аспектів бачення, функціонування чи життєздатності бізнесу, це повинно спричинити зусилля “Фаза нуль”.

Phase Zero – це крок, який дозволяє команді розробників зосередитись на темі, що викликає занепокоєння, зменшуючи ризик шоустопа та підвищуючи довіру до проекту.

Коротше кажучи, якщо вас щось тримає вночі, можливо, настав час прийняти Phase Zero.

Заповніть свої резервуари

Нульова фаза – це як дослідження конкретного елемента ризику, так і цілеспрямовані зусилля щодо зменшення ризику. Незважаючи на те, що може здатися, що додавання кроку сповільнить розвиток, але при правильному застосуванні це робить офіційний процес розробки продукту набагато ефективнішим. Команда розробників буде впевнена, що їх вкладені ресурси призводять до життєздатного продукту. Така попередня робота допомагає уникнути підводних каменів, наприклад, дозволити сторонні сценарії використання, які можуть призвести до конфлікту вимог, або дозволити передбачуваним рішенням дати зворотний результат пізно в програмі. І оскільки Phase Zero орієнтована на здійсненність на ранніх стадіях, навантаження на проектний контроль часто можна зменшити або повністю зняти, на відміну від офіційних фаз розробки продукту.

Якщо ми думаємо про свою впевненість у баченні та цінності, функціональності та бізнес-стратегії, як-от резервуари, Phase Zero працює, щоб заповнити найнижчий бак. Майте на увазі, кожен аспект слід досліджувати окремо – це нормально, якщо брати участь у декількох етапах нульової фази. Це звуження фокусу допомагає кожному зусиллю Phase Zero мати чіткі цілі, які дозволяють невеликій команді забезпечувати структуру та самостійно керувати своєю діяльністю Phase Zero. Хоча діяльність Phase Zero може тривати кілька місяців, а то й кілька років, процес може дати високоцінну інформацію та забезпечити запуск продукту зі значно зниженими ризиками.

У разі успіху процес Phase Zero покращує довіру організації до цінності товару, його функціональності та того, як він відповідає загальним цілям бізнесу.

Бачення та цінність

Забезпечення бачення та цінності передбачає глибоке розуміння користувачів для формування перевіреного бачення продукту та історії. Діяльність на цьому етапі включатиме дослідження користувачів та дослідження ринку. На цьому кроці часто розглядаються потреби та уподобання користувачів щодо створення кращого продукту. Це також може включати перегляд конкурентів на ринку. Діяльність щодо бачення та цінності досить добре зрозуміла і має давню історію створення передумов для успішного запуску продукту. Дизайнерські будинки часто відзначаються діяльністю, яка допомагає відточити бачення та цінність.

Технічна функціональність

Оцінка технічної функціональності включає створення та демонстрацію нових технічних можливостей та функцій. Він повинен передбачати конкретні кроки для оцінки технології та здійсненності шляхом тестування прототипів та інших видів діяльності. Перевірте вартість та продуктивність, надійність та надійність на цьому етапі. Раннє створення прототипів є критичним для встановлення технічної функціональності. Знову ж таки, дизайнерські будинки часто можуть заповнити будь-які організаційні прогалини для виконання цих кроків.

Бізнес стратегія

Бізнес-стратегія може охоплювати цілий ряд ідей, які можуть брати участь у підтримці підходу комерціалізації продукції та бізнес-плануванні. Сюди можуть входити модель зростання бізнесу, відповідність ринку, ландшафт ІВ, регулювання та відшкодування витрат, а також процес прийняття рішень. Оскільки бізнес-стратегія передбачає різні категорії, а іноді і значну роботу в кожній категорії, бізнес-стратегія заслуговує глибокого занурення. Також може знадобитися допомога різних експертів. Зокрема, новоствореним компаніям, можливо, доведеться витратити значний рівень енергії та ресурсів на забезпечення надійності їх бізнес-стратегій.

Три стовпи успіху можливостей

Організаціям, що займаються розробками, особливо стартапам, може бути спокусливо зосередитись на своїй зоні комфорту, наприклад, на сильних сторонах своїх технологій. Phase Zero призначений для того, щоб фірми, що виробляють медичні вироби, враховували три основи успіху: бачення та цінність, функціонування та бізнес-стратегію. Слабкість у будь-якій із цих сфер може перешкодити ринковому успіху.

Витрачаючи час та ресурси на незручні частини процесів Phase Zero, врешті-решт можна заощадити час та гроші, зробивши структуру розробки продукту більш ефективною. Компанії можуть отримати ефективність, оскільки підготовка в кінцевому рахунку економить час і гроші.

Діяльність «Нульовий етап» може допомогти організації зменшити ризики невдач у майбутньому розвитку. Це збільшує ймовірність успіху запуску продукту.

Коли компанії дивляться на бачення та вартість, технічну доцільність та бізнес-стратегію, вони повинні оцінити, де продукція слабка, де ризик найбільший. Стратегії Phase Zero можуть допомогти наповнити ці водойми впевнено.

Ця стаття спочатку з’явилася в блозі Studio Creation Product 18 жовтня 2019 року.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/before-product-development-what-why-phase-zero-scott-thielman/.

Scott Thielman люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: