ERP: взаємодія з постачальником даних та процесами

Подібно до того, як ми щодня обмінюємося інформацією в соціальних мережах, господарі систем у всьому світі спілкуються між собою, тихіше, ніж ми, але з запаморочливою тактовою частотою з пропускною спроможністю, для якої читання словника є миттю ока. І особливо привабливо, все це працює без реклами!

Але це далеко не єдина перевага, як ми всі знаємо. Інтерфейси еволюціонували протягом багатьох років і зараз знаходяться в такій точці, коли ви точно можете говорити про спілкування. А саме, коли дві системи зі своїм відповідним загальним API обмінюються між собою. Це без того, щоб усі сторони заздалегідь сіли за стіл, визначивши угоди та правила, щоб нарешті встановити спеціальний зв’язок «рівний-рівний». Сучасні товари пропонують веб-послуги. Це перетворює ERP у постачальника даних та процесів. Сторонні програми можуть стикуватись, можуть використовувати ERP як пул даних, але також можуть легко розрахувати поштові витрати, понесені, якщо пакет вагою менше 2 кг буде доставлений у сусідню країну наступної суботи. Ні, ERP відповість, бо там відбувається регіональне свято. Речі, про які зазвичай знає лише ERP.

ERP знає і може багато чого зробити. З ними варто поговорити. І якщо ви дозволяєте це, наприклад, через веб-сервіси і разом з ними розумний API, ворота відкриваються перед широкими можливостями.

Двері та ворота відкриті, не хвилюйтеся, беручи до уваги безпеку, для безлічі програм, оптимізованих для цільових груп. Невеликі інструменти, що відображають лише частину функціональних можливостей ERP, але у вражаючій формі. Так само, як хотіла б цільова група. Але також більші конструкції, згадайте веб-магазини, портали або системи PIM, взаємодіють таким чином.

Не потрібно багато фантазії, щоб здогадатися, що це не просто розмова між двома системами. Веб-магазин запитує у PIM номер товару, який PIM насправді не повинен знати. Але це не має значення, воно знає ERP, запитує та пересилає відповідь. Ось так швидко діалог перетворюється на ланцюжок, і як тільки ви обертаєтесь, він стає графіком, оскільки інша система стикнулася з PIM.

І ось ми знову. У мережі не соціальна мережа, а та, яка робить для нас велику роботу, поки ми рухаємось у соціальних мережах.

Саймон Люді

Генеральний директор dynasoft AG

dynasoft.ch

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/erp-interoperabilit%C3%A4t-mit-einem-daten-und-simon-l%C3%BCdi/.

Simon Lüdi люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: