Ресторанна промисловість та великі дані. Як максимально використати цифрову трансформацію для збільшення бізнесу?

Ресторанне господарство в Іспанії є одним з найактивніших в країні та одним із двигунів економіки. При позитивних темпах зростання в 2017 році ресторани розраховували на збільшення продажів на 2,5%. З плином ресторанних тенденцій 2018 рік виглядає ще кращим, ніж його попередник, принаймні з точки зору зростання галузі та фінансового прогнозу з очікуваними 5%.

Крім того, тенденція до концентрації бізнесу та інвестиційних груп є ключовим гравцем для цієї зростаючої галузі. І справа в тому, що на продовольчий бізнес надходить більше грошей венчурного капіталу та технологічних компаній, ніж будь-яка інша галузь, крім охорони здоров’я. (Джерело: Апетит до змін – ключові тенденції, що сприяють інноваціям у ресторанній галузі – KPMG).

Ресторани переживають період змін через цифрову трансформацію та нові способи споживання.

Дослідження виявляють важливість для цієї галузі пропонувати нові враження для клієнтів та адаптувати бізнес-моделі до цифрової ери, оскільки вони є цифровими. Тож якщо вони є, то ресторани повинні бути.

Технології та ресторани. зростаючий шлях до цифрової трансформації

Мережі ресторанів застосовують нові технології замовлення, оплати та програми лояльності, щоб пропонувати зручні та інтуїтивно зрозумілі програми для клієнтів. Очевидно, що технології не служать нам, але це ключовий фактор для того, щоб ресторани були більш конкурентоспроможними. Згідно з недавнім дослідженням «Estudio Digitalización Sector Restauración. Перцепції та дії перед цифровим перетворенням. Agenda de Innovación e Inversión 2018 », реалізованих в Іспанії, викликів, з якими сьогодні стикається національна реставрація, в основному чотири: збільшення конкуренції, лояльність дедалі вимогливішого та менш лояльного клієнта, зростаюча стурбованість прибутковістю та необхідність професіоналізувати сектор та покращити підготовку всіх його гравців.

Ресторанна галузь фокусує цифрову трансформацію по-різному залежно від типу бізнесу.

Наприклад, незалежні ресторани ставлять за пріоритет рекламу в Інтернеті, бронювання та мобільні платежі, а потім програми лояльності, Wi-Fi, служби доставки чи додатки. А для більших груп основне занепокоєння полягає у програмах лояльності щодо замовлення, службі мобільних платежів та управлінні замовленнями, а потім запитам, віддаленим замовленням, Wi-Fi, он-лайн рекламі, програмам та службам доставки.

Що стосується технологічних інструментів, то головними рішеннями, що використовуються галуззю для покращення взаємодії з клієнтами та зростання бізнесу, є: EFTPOS (86%), соціальний або безкоштовний Wi-Fi (69%), інтернет-акції чи реклама (63%).

Всі ці рішення наводять нас на інше питання щодо цифрової трансформації, що стосується всіх даних, зібраних за допомогою цих тез.

Ви будете здивовані, скільки у вас даних. Питання в тому, чи збираєте Ви та обробляєте дані способом, корисним для Вашого бізнесу?

Великі дані. наскільки воно велике?

Ресторани також починають використовувати потужність великих даних, щоб стимулювати зміни меню, вдосконалювати послуги, визначати нові можливості розташування тощо. Але перш за все, важливо визначити, що таке ВЕЛИКІ ДАНІ і як цей термін можна застосовувати до ресторанної галузі.

ВЕЛИКІ ДАНІ – це дуже поширений термін у наші дні, який означає величезний обсяг як структурованих, так і неструктурованих даних, який настільки великий, що його важко обробити за допомогою традиційних методів баз даних та програмного забезпечення.

Застосовувана в ресторанній галузі велика інформація – це вся інформація, яку ресторан отримує з різних джерел.

Ми можемо виділити два різні типи даних:

Структуровані дані всередині бізнесу, як, наприклад, вся інформація з точки продажу, постачальників або бухгалтерії.

Неструктуровані дані за межами бізнесу, що стосуються всіх даних, зібраних із соціальних мереж, програм лояльності, прогнозу погоди або трафіку.

Власники торгових центрів і торгових центрів запроваджують нові способи приведення тих самих рівнів даних до фізичного магазину, яким користується електронна комерція в даний час, але ця тенденція все ще недостатньо розвинена.

Як і у випадку з усіма іншими компонентами роздрібної торгівлі, краще розуміння споживача також буде мати першочергове значення в галузі харчового обслуговування.

Foot analytics – рішення для отримання зрозумілих даних із реального світу та вдосконалення бізнесу

Сучасний мобільний клієнт надає можливість ідентифікувати кожного відвідувача, який заходить у ваші двері, зрозуміти, що спонукало цей візит, і здійснити повторне націлювання на вплив на покупку.

Безкоштовні послуги WIFI в ресторанах чи харчовій промисловості в цілому сьогодні є товаром, що пропонується клієнтам для кращого досвіду. Foot Analytics використовує його для збору анонімних даних для вашого бізнесу та створення моделей поведінки клієнтів для розуміння потоків людей.

Сотні ресторанів вже використовують Foot Analytics. Viena, Nostrum, El Racó або Mcdonalds – деякі з наших клієнтів, які чітко прихильні інноваціям та цифровій трансформації.

Ми працюємо над створенням цифрового досвіду в ресторанах та кав’ярнях, щоб надати вам можливість:

Відстежуйте рівень утримання клієнтів та вимірюйте, як часто ваші вірні клієнти відвідують вас.

Виміряйте результат своїх маркетингових дій з точки зору нових клієнтів і показник охоплення від вуличного руху.

Отримайте кращу ціну від безкоштовної послуги WIFI, взаємодіючи з вашими клієнтами та підвищуючи їх лояльність.

Foot Analytics використовує інвестиції у вже розгорнуту технологію WIFI, щоб створити актив великих даних, який надає корисні дані для прийняття рішень. Не потрібно впроваджувати більше технологій або вкладати гроші в дорогі рішення. Наше рішення SaaS не вимагає нових вкладень у технології, оскільки наша система сумісна з більшістю маршрутизаторів Wi-Fi, що використовуються в галузі.

Foot Analytics вимірює щоденну поведінку понад 180 000 відвідувань різних приміщень наших клієнтів.

Порівнюючи приміщення мереж ресторанів з точки зору можливостей дорожнього руху та% захоплення трафіку, foot Analytics може допомогти визначити години роботи та оптимізувати базу змін у кожному місці. Основна мета цього виміру – збільшення продажів.

Вимірюючи кожного клієнта, який заходить у магазин, ми можемо визначити, чи відвідують вони його вперше, чи є клієнтами-ретрансляторами (у цьому магазині чи в будь-якому іншому приміщенні мережі). Таким чином, ми можемо запропонувати постійний огляд залучення нових клієнтів та витрат на залучення клієнтів у реальному часі на основі проведених мережевих кампаній.

Ми спостерігаємо, як понад 2 млн клієнтів проходять повз приміщення наших клієнтів.

Foot Analytics має на меті надати вам повне рішення для цифрової трансформації без необхідності інвестувати в розгортання нових технологій, а також просте у використанні рішення для вдосконалення вашого бізнесу та отримання аналітики з реального світу.

Більше інформації на http://www.footanalytics.net

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/restaurant-industry-big-data-how-make-most-out-digital-miquel-gumm%C3%A0/.

Miquel Gummà люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: