Що таке «мобільні ігрові кити» та як їх знайти [Посібник у комплекті]

Хто такі «мобільні ігрові кити»?

У морі багато рибних ссавців. Але не всі ссавці риб однакові – деякі просто кращі за інших. В останні кілька років термін “кити” використовувався для опису крихітної групи користувачів (близько 2%), яка приносить найбільший дохід для мобільних додатків та видавців ігор.

Мобільний ігровий кит – це той, хто витрачає багато на мікротранзакції. Наприклад, так звані «кити» є основною мішенню для мікротранзакцій у безкоштовних іграх; вони купують бустерні пакети, косметику тощо. Тонни з них.

Згідно з даними, у більшості найвигідніших ігор кити становлять найменший відсоток користувачів, які відповідають за доходи від продажу до 50% і більше.

Ігрові кити – це особливі, рідкісні, але дуже цінні користувачі, яких переслідує кожен мобільний додаток або гра. Кити – це користувачі, які витрачають сотні, тисячі або навіть мільйони на мобільну гру. І вони часто зроблять різницю в грі від беззбитковості до вигідної.

Користувача такого типу буде не так просто “зловити”. Компанії з найвищим доходом іноді платять більше 500 доларів за користувача “супер кита”. Це може здатися чималим, але якщо цей користувач витрачає тисячі в грі, інвестиції цілком виправдані.

«На ранніх стадіях мобільного ігрового вибуху кожен видавець полював на китів. Лише незначна частина геймерів насправді платила за смаколики, що продаються через додаток, і хоча міні-ноуки були в порядку з доходом від реклами, великі витратники – кити – досягли успіху ». За останні кілька років кількість геймерів, які роблять покупки, зросла на третину.

Просте запитання на форумі Galaxy of Heroes. Яка сума грошей кваліфікує користувача як кита?

Ігри на китів та витрати в додатках

Оскільки все більше ігрових гравців вирішують витрачати гроші в грі, розробникам потрібно набагато менше покладатися на мобільних ігор «кит» або великих витратників. Якість безкоштовних додатків також покращилася, і модель монетизації платних додатків просто не така приваблива. В даний час менше 5% додатків у Google Play Store платні (App Brain). Платні програми найчастіше виробляються відомими програмними компаніями, які мають більше шансів охопити більше користувачів. Деякі з найбільш продаваних додатків у Google Play Store – це Minecraft, Grand Theft Auto, Assassin’s Creed Identity – вже відомі та звичні назви.

Більше видавців мобільних додатків та ігор використовують інші стратегії монетизації, такі як стратегія монетизації на основі реклами або безкоштовна модель монетизації додатків. Дані, записані deltaDNA з січня 2016 року по вересень 2018 року, свідчать про значний зсув основної бізнес-моделі в іграх F2P. На сьогоднішній день ігри мають більш збалансовані моделі монетизації, оскільки вони мають більше випадкових витратників разом з “китами”. За останні три роки відсоток платників за гру в Північній Америці зріс на третину (до 4,02%) і на п’яту частину (до 2,43%) у Європі (Delta DNA).

Протягом останніх кількох років ARPDAU (середній дохід на щоденного активного користувача) неухильно зростав для деяких конкретних жанрів. ARPDAU – це показник, який допомагає зрозуміти, наскільки ефективно працює ваша монетизація. Вам потрібно буде відстежувати успіх монетизації незалежно від того, яку модель монетизації ви вибрали. ARPDAU також повідомить вам, як будь-які внесені вами зміни в програмі впливають на успіх вашої монетизації.

Як розрахувати arpu або arpdau?

ARPU або «Середній дохід на користувача» – це показник, який допоможе вам зрозуміти, чи працює ваша бізнес-модель / стратегія монетизації (чи ні).

Коли ви залучаєте користувачів за різними маркетинговими каналами, ви побачите, що ARPU може відрізнятися від каналу до каналу.

Відстеження ARPU за каналом / джерелом може допомогти вам зрозуміти, на якому каналі ви заробляєте гроші. Розрахувати ARPU просто. Розділіть дохід на кількість користувачів за певний проміжок часу (тобто день – ARPDAU, тиждень – ARPWAU, місяць – ARPMAU). Хочете знати, який ваш ARPDAU чи ARPWAU? Використовуйте ту саму формулу протягом бажаного періоду часу.

Чому arpdau важливо відстежувати?

Якщо ви відстежуєте свій ARPDAU, ви побачите, як деякі зміни чи події впливають на прибуток, який ви отримуєте. Незалежно від того, змінюєте ви розміщення своїх оголошень, випробовуєте нові оголошення чи додаєте новий формат оголошення до свого додатка, ви помітите позитивні (або негативні) тенденції, які підкажуть, як оптимізувати далі для досягнення максимального доходу.

ARPDAU в стратегічних іграх злетів на 199,9%, тоді як в іграх казино ARPDAU виріс на 41,6%!

Прочитайте цей детальний посібник, якщо ви хочете знати, як розрахувати та збільшити ARPDAU.

Кит на мільйон доларів

У світі мобільних ігор кити все ще важливі, не такі важливі, як раніше. Джон Коетсьє, віце-президент Singular, у статті про мобільних ігрових китів згадав, що він спілкувався із випадковим видавцем мобільних ігор, у якого був кит, який витратив на її платформу понад 1 мільйон доларів.

Трохи неймовірно, правда?

Сучасні видавці додатків більше покладаються на масштабовані моделі монетизації, які принесуть копійки від кожної сардини, а не мільйон від одного кита.

Мобільні ігри стають соціальним явищем, де все більше і більше консольних ігор стають мобільними. Такі ігри, як PUBG Mobile, Fortnite та Free Fire, показали нам, наскільки потужними стали мобільні пристрої. Мобільні ігри стали найбільш швидкозростаючою категорією в загальних іграх, залишивши позаду консолі, настільні ігри та портативні ігри. PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) та Fortnite – деякі з імен, які ми бачимо у топ-чартах у всьому світі. Вони можуть виглядати дуже по-різному і звертатися до різних ринків, але обидва вони входять в одну категорію ігор Battle Royale. Ігри Battle Royale – це виключно багатокористувацька та найчастіше безкоштовна гра, яка пропонує покупки в додатках. Не можна заперечувати соціальний фактор цих ігор. Коли ви граєте з друзями, ви захочете показатись і придбати цей додатковий пакет або оновлення, щоб виглядати краще, і виграти!

Гра на китів

Це не довідка з гри престолів, а онлайн-інструмент, призначений для поліпшення та аналізу продуктивності і показників вашої гри, названий на честь найкращих мобільних геймерів (китів).

Місія команди Game of Whales полягала в розробці «платформи мрій», яка насправді збільшила б показники, в яких вони хотіли бачити вдосконалення. Вони створили інтелектуальний інструмент, який автоматично збільшує дохід, коефіцієнт конверсії, ARPPU і рівень утримання в мобільних іграх.

«Гра китів» була розроблена з урахуванням мобільних ігрових «китів». Він робить весь процес ідентифікації, взаємодії та оптимізації потенційних китів автоматично. Технологія алгоритму AI використовує поведінкові передбачення для ідентифікації та мотивації всіх ваших китів.

Різна поведінка ігрових китів

Відповідно до «Гри китів», існують повільні кити та швидкі та розлючені кити. Швидкий і розлючений кит може легко закінчити перший сеанс, витративши понад 500 доларів, тоді як повільні кити не поспішають.

Повільні кити набагато повільніше витрачають свої звички, спочатку вони витратять лише невелику суму грошей, щоб спробувати функції. Як тільки вони пізнають гру і почнуть грати в неї активніше, вони будуть витрачати дедалі більше грошей. З таким типом гравців ваша увага повинна бути зосереджена на утриманні, підтримуючи їх щасливими, зацікавленими та зацікавленими. Повільнішим китам може бути складніше полювати, і вам доведеться вкласти більше часу та зусиль, але вони, безумовно, винагородять вас зрештою.

Гід: як зловити мобільного ігрового кита?

На мобільних ігрових китів ловлять рекламу, а не списи, брате.

Відповідь проста – платна реклама. Але як?

Великі рекламні мережі, такі як Facebook або Google, пропонують рекламодавцям спосіб оптимізувати кампанії для певних дій у програмі. Ця дія може бути чимось важливим для вашого бізнесу. І все-таки найпоширенішою подією є покупка в додатку. Замість того, щоб оптимізувати свої кампанії для встановлення, ви можете подати сигнал мережі, що зацікавлені в залученні користувачів, які, швидше за все, ініціюють подію в додатку. Це підвищить ваш CPI, але користувачі, яких ви придбаєте, принесуть більше доходу.

Гаразд, але як це працює на практиці? Візьмемо для прикладу кампанії Google App.

Крок 1) підключіть механізм аналітики / атрибуції до свого облікового запису google ads

На вкладці Інструменти та налаштування в обліковому записі Google Ads натисніть Зв’язані облікові записи. Якщо ви використовуєте Google Firebase, клацніть на ньому, якщо ви використовуєте будь-якого іншого постачальника аналітики / атрибуції, прокрутіть униз і натисніть Стороння аналітика додатків.

Примітка. Підключення провайдерів Analytics до вашого облікового запису Google Ads може бути складним, особливо Firebase, тому обов’язково прочитайте інструкції та наявність належних рівнів дозволу на підключення облікових записів (Дякуємо, що зробили цей жорсткий Google!) Не соромтеся надсилати мені повідомлення, якщо у вас виникли проблеми, які ви не можете усунути самостійно, оскільки я пройшов цей процес майже з кожним постачальником аналітики щонайменше десяток разів.

Опинившись на вкладці Аналітика сторонніх додатків, натисніть велику синю кнопку, щоб додати нову інтеграцію.

Підключіть постачальника аналітики додатків до рекламного облікового запису та перейдіть до наступного кроку.

Крок 2) імпортуйте події в додатку у свій обліковий запис оголошень google

Перейдіть на вкладку Інструменти та налаштування у своєму обліковому записі Google Ads, і цього разу натисніть Конверсії. Натисніть велику синю кнопку, виберіть Додаток, а потім продовжте, вибравши постачальника аналітики, який ви вибрали.

З’явиться список усіх увімкнених подій у програмі. Виберіть ті, які ви хочете використовувати, та натисніть Імпортувати та продовжити.

Вуаля! Ви на крок ближче до полювання на свого першого мобільного ігрового кита! 🙂

Крок 3) створіть нову кампанію додатків

Крок 4) назвіть свою кампанію для додатків, налаштуйте націлювання та встановіть бюджет

Крок 5) оптимізуйте для події в додатку (тобто покупки в додатку)

Це ключовий крок. Якщо ви правильно виконали кроки 1) та 2), коли Google запитає: “На чому ви хочете зосередитись?”, Замість того, щоб встановити обсяг, ви оберете дії в додатку. Відразу з’явиться спадне меню з усіма імпортованими подіями. Виберіть той, який має найбільше значення для вашого бізнесу. Це не обов’язково повинна бути покупка в додатку. Це може бути будь-яка подія прогресування користувача, заснована на певній дії (тобто, коли користувач проводить у грі загалом 5 годин, або коли користувач грає 10 днів поспіль, або коли користувач досягає певного рівня тощо … ).

Крок 6) завершіть створення кампанії

Я не буду вдаватися в занадто багато подробиць щодо цього. Додайте креативні об’єкти та завершіть кампанію.

Встановлення очікувань

Відкладіть принаймні 7–10 днів для першого тесту. Бенчмарк встановлює порівняно з вартістю встановлення та надає деякий час, щоб почали відбуватися покупки в додатку. Як тільки потужні алгоритми Google дізнаються, хто ваш ідеальний гравець (тобто мобільний ігровий кит), ви зможете ефективно масштабуватися. Підсумовуючи це; потрібно накопичувати дані (в ідеалі 5000 конверсій). Подібний процес застосовується до Facebook та всіх інших рекламних мереж, які дозволяють оптимізувати події в додатку. Які-небудь питання? Знову ж, просто коментуйте нижче або вишліть мені повідомлення.

Що говорять мобільні ігрові кити?

Багато з нас думають: “Я ніколи не міг би стати мобільним ігровим китом”. Eurogamer взяв інтерв’ю з Девідом Пітцем, 34-річним стримером Twitch, який зізнався, що за останні п’ять років він, мабуть, витратив понад 20 000 доларів на мікротранзакції та скарби. На запитання, чому він вирішив витратити стільки на одну гру, він відповів: «Це супер змагальна гра. Це була рольова гра, і ваші герої могли б стати потужнішими, отримуючи зброю “імпульсною”. Тож скажіть, що у вас є цей пістолет, коли ви його отримаєте, це просто пістолет плюс нуль. Якщо поєднати дві гармати, ви отримаєте плюс один “. Різні речі мотивують різних гравців – але одне точно, користувачі витрачають дедалі більше грошей на покупки в додатку.

Зв’язок між китами та видавцями ігор

Видавцям ігор більше не потрібно покладатися на мобільних ігрових китів, щоб збільшити свій прибуток. Іноді мобільний ігровий кит буде чудовим уловом, але, маючи в море багато інших ссавців риби, які готові витрачати гроші в грі, видавці ігор змінили свої моделі монетизації. Якщо ви можете придбати 10 000 або 100 000 користувачів, при цьому CPI залишається таким же діапазоном, вітаємо, ви потрапили в джекпот. Якщо ви хочете заробляти на цьому 1 000 000 нових користувачів щомісяця або полювати на кита LTV у розмірі 20 000 доларів – подумайте над тим, щоб надіслати нам повідомлення. Ми були відомі своїми здібностями полювати на китів. EDIT: Мобільні ігрові кити. Ми полюємо на мобільних ігрових китів, а не на справжніх китів.

У 2018 році було завантажено 194 мільярди, і протягом останніх кількох років ця кількість неухильно зростала. Оскільки споживачі стають більш відкритими для покупок через додаток, споживчі витрати швидко зростають. Консольні ігри переходять на мобільні, і зі збільшенням кількості гравців ARPDAU продовжує зростати.

Докладніше про мобільні ігри: point_down:

11 ключових показників мобільних ігор, які розробники ПОВИННІ відстежувати

Як розрахувати та збільшити ARPU та ARPDAU

Мобільний ігровий маркетинг: повне керівництво

15 найкращих рекламних мереж для придбання гравців для вашої мобільної гри

Про удоніс:

Ми – нагороджена маркетинговою агенцією, що спеціалізується на мобільних додатках та іграх. Ми допомагаємо масштабувати товари, які люблять люди, не відриваючи увагу від даних та результатів. Є питання, потрібна допомога? Залиште коментар нижче або надішліть нам повідомлення!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-mobile-game-whales-how-find-them-guide-included-mihovil-grguric/.

Mihovil Grguric люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: