Як підприємці ЄС допомагають керувати економікою Великобританії

Нове дослідження Opal Transfer показало, що понад 35 700 підприємницьких директорів МСП з Великобританії походять з інших країн ЄС

Європейці роблять величезний внесок у британську економіку, будуючи підприємства, які створюють робочі місця, надають послуги, а також приносять значну вартість у бюджет Великобританії.

Наше нове дослідження показало, що за останні кілька років сюди переїхало понад 35 740 громадян, які отримують допомогу від ЄС, щоб сприяти зростанню бізнесу у Великобританії; складаючи 5,5% усіх директорів МСП у Великобританії. Підприємства, включені в дослідження, мають середній оборот £ 3 млн., Наймають декількох людей і, звичайно, вносять значний внесок у Великобританію.

Малий бізнес є основою будь-якої економіки – стимулюючи зростання як у великих містах, так і в менших містах. Ці громадяни ЄС зробили життєво важливий внесок у загальну економіку Великобританії.

Приклади деяких найбільш захоплюючих нових справ у Великобританії, започаткованих європейцями, включають:

Farfetch, онлайн-платформа розкішної моди, заснована в Лондоні в 2008 році португальським підприємцем Хосе Невесом

Uniplaces, інтернет-ринок, який безпосередньо зв’язує студентів з управителями нерухомості та орендодавцями, був заснований португальським підприємцем Мігелем Амаро та словенцем Маріано Костелеком.

Ну і справді, започаткований дуетом шведських сестер Марії та Сари Трехман, це асортимент усіх натуральних продуктів, що не містять продуктів

Трохи нового мислення та свіжої крові чудово підходять для будь-якої економіки, і тримати двері відкритими для найкращих підприємницьких талантів з усього світу – це простий спосіб додати пориву динамізму.

“Мене вражає те, що європейські підприємці, з якими я розмовляю, неймовірно віддані Великобританії в моїх розмовах з ними”, – говорить Гіта Петкевіца, керуючий директор Opal Transfer. “Це було гостинне місце і запропонувало їм саме те поєднання захоплюючого, енергійного та сприятливого середовища для побудови свого бізнесу”.

«Насправді не буде перебільшенням сказати, що для цих амбітних та працьовитих європейців Великобританія розглядається як країна можливостей, яка заохотила багатьох підприємців, які хочуть досягти успіху, створивши тут бізнес. “

«Нам потрібно досягти більшого консенсусу щодо того, що ці підприємливі європейці є саме тими працьовитими людьми, яких Великобританія повинна продовжувати залучати в майбутньому, особливо, коли Великобританія проходить переговори про Brexit. Лондон відкритий! “

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-eu-entrepreneurs-helping-drive-uk-economy-gita-petkevica/.

Gita Petkeviča люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: