Виміряйте двічі: чому прихильність клієнта до підготовки є запорукою успіху

Співавтор: Дайва Кемзурайте

Для будь-якої галузі вірно, що своєчасне закінчення проекту є ознакою професіоналізму та відданості справі. Те саме стосується інспекцій повітряних ліній електропередач, незважаючи на складність та складні завдання: пунктуальність та отримання цінних знань є важливими та бажаними якостями для більшості клієнтів. Які способи дотримуватися стислих графіків та як вирішуються перешкоди в цих складних проектах? Ось деякі наші відповіді.

Для початку робота починається задовго до того, як відбудеться власне аерофотозйомка. Ясність вимог до інспекції та, як наслідок, ефективність її результатів значною мірою покладаються на інформацію про електромережу, яка надається перед польотом. Для збору цієї життєво важливої інформації постачальник інспекції повинен задавати правильні запитання та критично оцінювати рівень точності, який може бути наданий клієнту.

На перший погляд, підготовка траєкторії польоту досить проста: збирайте інформацію про систему координат, висоту вежі, довжину лінії електропередач, діаметр дроту, еластичність тощо. Ці параметри часто легко отримати у команди польових працівників, які підтримують лінію електропередач . Однак необхідна інформація вимагає чіткості, яку може бути важче зібрати, ніж основних: наприклад, наскільки деталізованими повинні бути рівні класифікації даних і висновків, або яким повинен бути найменший об’єкт на косих зображеннях, щоб відповідати вимогам клієнта до кінцеві результати. Або те, що вважається небезпечним деревом, – будь-яке дерево, яке може впасти, або лише ті, що знаходяться на Передовій? Така ж потреба в більш детальній інформації стосується обчислення тривимірних та двовимірних відстаней елементів лінії електропередач та інформації про навантаження провідника, яка необхідна для моделювання профілю. Зрозуміло, що це скрупульозні запити даних, які можуть здивувати клієнтів – тому дуже важливо пояснити їм, чому така інформація потрібна і як вона допомагає досягти кращих результатів перевірки.

Щоб забезпечити оптимізовану комунікацію та уникнути непорозумінь, які можуть спричинити втручання у графіку проекту, Laserpas завжди призначає члена групи експертів для зв’язку з колегою з команди клієнта, яка відповідає за надання цих даних. Найчастіше для отримання ключової інформації потрібна одна поглиблена розмова. На цьому суттєвому етапі процесу перевірки може бути передана мантра – «двічі виміряти, один раз вирізати», щоб запевнити клієнта, що чим більше часу вони витратять на роз’яснення на початку проекту, тим менше знадобиться пізніше. Тому, якщо таке спілкування не встановлено на самому початку, частіше з’являються помилки та спричиняють затримки на пізніших стадіях проекту.

Дайва Кемзурайте, директор з обробки даних та аналітики в Laserpas, прокоментувала: «Наша мета – забезпечити високоякісні результати для наших клієнтів, тому ми завжди прагнемо продемонструвати численні переваги, які наші інспекції можуть принести їх бізнесу. Найкращий спосіб забезпечити надійні результати – це ефективна взаємодія із самого початку ».

Більше того, не дивно, що будь-які зміни під час перевірки не лише порушують терміни, але й ефективність самого процесу. Простіше кажучи, одна зміна вимоги може вплинути на всі автоматизовані функції та команди місії, які потім слід ще раз переглянути, якщо не перепрограмувати взагалі.

Тому Laserpas завжди радить клієнтам ретельно продумати важливість будь-яких змін, внесених після того, як проект уже розпочався, та зрозуміти їх наслідки, особливо на часовій шкалі. Також важливо допомогти представнику клієнта зрозуміти цінність його участі на етапі підготовки, а також врахувати час, необхідний для звикання до хитромудрого інспектування повітряних ліній електропередач та його можливостей.

Це особливо актуально для нових клієнтів (тобто тих, хто подає запит на пілотні проекти), які ще не відчули переваг перевірки повітряних ліній електропередач. Щоб полегшити будь-які проблеми із прорізуванням зубів, Laserpas регулярно пропонує зразки результатів проб на кілька кілометрів, щоб ознайомити клієнтів із форматом та глибиною результатів, які слід очікувати. Цей крок іноді розкриває ще кілька коригувань та уточнює очікування перед тим, як відбудеться основний огляд. Для тих, хто новачок у повітряних інспекціях, важливо долучитися до навчального процесу, присвятити себе розумінню того, як ці інспекції працюють, і взяти участь у процесі. Просто очікування результатів може не дати очікуваного результату.

Підводячи підсумок, як і в більшості галузей, перевірка повітряних ліній електропередач надзвичайно корисна від ретельної та уважної підготовки. Як постачальник, так і клієнт в ідеалі повинні брати активну участь у зборі необхідних даних перед польотом. Досвід та прихильність обох сторін на цьому вирішальному етапі забезпечать досягнення високоцінних та задовільних результатів найбільш ефективним способом.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/measure-twice-why-clients-commitment-preparation-key-success-vaskela/.

Mantas Vaskela люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: