Малий бізнес призведе до одужання. Знову ж таки.

(Це адаптована версія мого недавнього допису в блозі ZING Funding.)

2010-ті були чудовим десятиліттям для малого бізнесу. З часу останньої рецесії ми щороку зростали, і наші доходи зросли майже вдвічі. І те, що добре для малого бізнесу, це добре для всіх: ми створили більшість нових робочих місць у приватному секторі в Північній Америці, стимулювали інновації та виробляли третину всього експорту США. Це було просто “нормально”.

З початку пандемії ми не переставали говорити про те, щоб «повернутися до норми», але легше було сподіватися на швидке одужання, коли ми не знали, скільки руйнувань настає на нашому шляху. Плани зростання замінено на плани на випадок надзвичайних ситуацій та виживання. З квітня більшості власників малого бізнесу доводилося відкладати плани, скорочувати витрати та звільняти працівників. Щоб додати трагедії труднощам, багатьом з нас до цього часу довелося впоратися із втратою друзів та коханих під час пандемії Covid-19. Повернення до нормального стану може зайняти деякий час довше, і “нормальне” може виглядати інакше.

Але як би похмуро зараз не виглядало, ми можемо бути впевнені в цьому: відбудеться одужання, а коли це станеться, малий бізнес буде лідирувати в цьому напрямку. Так само, як ми це робимо завжди!

Як власники малого бізнесу, кожен із нас стикається зі своїми унікальними проблемами, пов’язаними з поверненням до звичайної справи, залежно від нашого місцезнаходження, галузі та фінансового становища. Але одужання відбудеться, і ми повинні бути готовими просувати цей шлях. Звідки ми знаємо, що малий бізнес призведе до одужання?

Для початку ми це робили раніше. З рецесії 2009 року малий бізнес створив 64% усіх нових можливостей для працевлаштування в Америці. Ми представляємо 99% усіх підприємств у Північній Америці, тож якщо ми не зростемо, відновлення не буде. Без нас цього не може статися!

Причина цього зрозуміла, і ми всі це знаємо: Власники малого бізнесу народжуються, щоб рухатись і відповідати новим викликам. На власному досвіді ми знаємо, що нічого не рухається вперед, якщо ми не будемо постійно рухатись уперед, виправляти проблеми та робити додаткові завдання. Ми маємо більше пристрасті, більше драйву та спритності, ніж Великий бізнес, тому що ми в душі підприємці.

Для власників малого бізнесу подолання викликів – це звичайний бізнес.

Час перевірки кишок: наскільки спритний ваш бізнес? Настав час почати задавати собі важливі питання:

Як змінилися потреби клієнтів?

Чи впливає це на спосіб взаємодії з ними?

Чи потрібно буде переглядати ланцюжки поставок?

Чи будуть люди реагувати на однакову тактику маркетингу та продажів, чи нам потрібно намагатись бути більш релевантними як бренд?

Чи можемо ми дозволити собі найняти співробітників та додавати інвентар?

Коли нам потрібно бути готовими знову вдаритися об землю?

Зараз саме час закликати наш підприємницький дух та проявити креативність у відповідях! Ми можемо брати участь у цьому разом, але кожен із нас зводиться до пошуку рішень для просування нашого власного бізнесу у світі, де люди можуть мати можливість менше обійтися, воліють мати справу з місцевими постачальниками, яким довіряють, і бути трохи більше чутливі до впливу наших дій на навколишній світ.

Підприємницький дух – це найбільший актив, який ми маємо в процесі відновлення. Будьте готові повернутися з помстою, коли настав момент! Побудуйте свій план заздалегідь і будьте реалістичними, регулюючи вітрила на шляху, щоб налаштуватися на успіх у «новій нормальній ситуації».

Малий бізнес і раніше керував економічним відновленням Америки, і ми зробимо це знову!

Фінансування ZING – це нова ідея, яка виникла під час пандемії: коли світова економіка зазнала найбільшого спаду за останні десятиліття, ми спостерігали, як малий бізнес, який керує нашою економікою, намагався вижити та отримати доступ до державних позик, призначених їм допомогти. Місія Zing народилася: донести гнучкі та відповідальні варіанти фінансування безпосередньо до власників малого бізнесу, зробити швидким та легким ведення бізнесу з нами та якнайшвидше повернути їх до розвитку бізнесу!

Zing прагне успіху малого бізнесу, і ми сподіваємось на співпрацю з гнучкими та відповідальними рішеннями щодо фінансування, необхідними для адаптації та розвитку вашого бізнесу.

Джерела інформації та додаткове читання:

Варіанти фінансування ZING для малого бізнесу

Статистика SBA вересень 2019

Бюлетень бюро адвокатури SBA, квітень 2020 р

PBS – 33 мільйони людей звернулись за допомогою до США з питань безробіття з моменту зараження вірусом

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/small-business-lead-recovery-again-carl-brabander/.

Carl Brabander люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: