Гендерна рівність на роботі: що повинні знати ваші діти

Існує стільки місць, де гендерна нерівність зачіпає жінок і чоловіків, але одним із найефективніших, особливо коли мова йде про фінансове майбутнє дітей, є нерівність на робочому місці.

Жінки не заробляють стільки грошей, як чоловіки, через такі речі, як обмежений доступ до просування по службі та просування на робочому місці, і деяким кар’єрним шляхам все ще дуже важко йти жінкам через неявні упередження щодо найму жінок чи сексистські політики щодо охорони здоров’я, батьківська відпустка та переслідування, щоб назвати декілька.

Важливо розпочати розмову зі своїми дітьми про гендерну рівність із дітьми рано; ось кілька способів розпочати роботу:

Розкажіть особисті історії з життєвого досвіду мами та тата.

Історії прилипають до нас, особливо ті, які ми чуємо від людей, яких ми любимо. Діти (хоч би якими бунтівними!) Дивляться на своїх батьків, і те, що вони чують, коли вони молоді, допомагає сформувати їх світогляд на довгі роки. Ви можете використовувати цікавість своїх дітей до свого життя як можливість викладати важливі уроки про гендерну рівність, які впливатимуть на те, як ваші діти поводяться дорослими та дорослими.

Розгляньте ці питання під час мозкового штурму читати далі …

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/gender-equality-work-what-your-kids-should-know-dina-shoman/.

Dina Shoman люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: