Навіщо репутаціям потрібні самонавчальні хореографії в Інтернеті

Для вирішення сучасних викликів потрібні нові хореографії онлайн-спілкування. наука про дані, разом з наукою про поведінку та комунікацію стануть новою основою, на якій слід будувати надійну репутацію бренду в сучасних цифрових платформах.

Сьогоднішні виклики

У сучасному лабіринті мережевих каналів спілкування репутація має важке життя. Швидкість розповсюдження теми та настроїв непередбачувана швидко з усіма наслідками. Упереджені думки та емоційні уподобання борються з фактами.

Чати за допомогою програм – це нові розмови один на один і один на кілька. Люди люблять миттєво ділитися своїм досвідом із миттю, коли це відбувається. Трансляція відео в прямому ефірі зі своїх смартфонів стала основним джерелом для новинних мереж.

Перевантаження інформацією стрибає в головах людей, які намагаються зрозуміти це корисно. Цифрові враження, активовані цілодобовою цікавістю, зливаються з почуттями, спогадами та думками. Вони призводять до того, що нові розширені сприйняття вкладаються в глибокі метафори. З іншого боку, організації намагаються зрозуміти свою величезну кількість неструктурованих даних, зібраних під час цих онлайн-подорожей клієнтів, використовуючи складні алгоритми.

У сучасному цифровому середовищі вертикальні мережі зі спеціалізованим вмістом конкурують із горизонтальними або соціальними мережами, де кожен може долучитися. Для досягнення оптимального взаємодії з людьми, які беруть участь у цих мережах, “Кліки” стали менш цікавими як показник ефективності, ніж “Дія” .

Турбує автоматизована діяльність веб-роботів, які спеціально маніпулюють у цих соціальних мережах громадською думкою, використовуючи популярні хештеги; наприклад, у політичних процесах. Хоча хакери продемонстрували вразливість безпеки електронних листів і своїми діями змушують людей та організації використовувати замість них зашифровані засоби обміну повідомленнями, які мають високий рівень безпеки. За допомогою масової кібератаки (DDoS) хакери цього тижня змогли збити навіть такі великі веб-сайти в США, як Twitter, Paypal, Spotify та Reddit через підключені до Інтернету домашні пристрої.

Репутація намагається вижити в цьому цифровому лабіринті, де в той же час низка шкідливих викриттів щодо етичної поведінки та управління організацій ще не закінчилася. Тим часом розпочалася нова ера цифрової персоналізації, яка матиме ще більший вплив на людей та організації, що працюють в Інтернеті.

Ера персоналізації

Ми вступили в цю нову еру, коли технологія пропонує нові можливості, яких у нас раніше не було. Але це також створює неприємні дилеми щодо безпеки, конфіденційності та етичної поведінки.

Машини, що самонавчаються, намагаються керуватись переконливими технологіями, щоб передбачити потреби та бажання людей до того, як вони це знають. Часто з метою зробити ці обчислювальні машини оптимальними замовниками, яким керує найкращий продавець.

Викликаний компромісами, обмін персональною інформацією на користь намагається отримати нову рівновагу. Клієнти, які хочуть послуги Інтернету безкоштовно, самі стали продуктом, часто не до кінця усвідомлюючи. Опір Facebook, Twitter і Google з питань конфіденційності постійно зростає, навіть після того, як вони підписали рамки Щит конфіденційності між ЄС і США.

Залучення клієнтів до лояльності за допомогою переконливих історій для виправдання витіснило явище ключових повідомлень для конкретних цільових груп. Новий сценарій з новим формулюванням, вбудованим у метафори, представлений у сфері комунікації та маркетингу для досягнення кращих результатів онлайн-конверсій та більшої віддачі. Пошуки людських способів надання цифрових послуг стали постійним процесом. Розмови з клієнтами є частиною цього, хоча цього разу через автоматизовані чат-боти.

Хореографії спілкування, що самонавчаються

Стало ясно, що для вирішення цих проблем потрібні нові хореографії в режимі онлайн-спілкування. Гуманізація даних необхідна для початку з метою досягнення відповідної та самобутньої особистої участі. Науки про поведінку людини матимуть у цьому сильне пожвавлення. Теорії, розроблені ними в давнину, здаються, все ще дуже актуальними.

Наука про дані, разом із наукою про поведінку та комунікацію, буде новим фундаментом, на якому слід будувати добру репутацію в сучасних цифрових платформах. Це новий трикутник, який потрібно створити, щоб досягти успіху.

У цьому актуальні два типи „машинного навчання”. По-перше, це «Контрольоване навчання»; це передбачити майбутнє шляхом вивчення минулих прикладів. А по-друге, йде „Підкріплення навчання”; онлайн-взаємодія між організацією та людьми в Інтернеті як головне джерело навчання

Ми розробили хореографії самонавчання (алгоритму) для спілкування із зацікавленими сторонами та замовниками спільно з видатними вченими з питань даних та науковою підтримкою. За допомогою сучасного програмного забезпечення для персоналізації вони можуть надати постійну інформацію про поведінку людей в Інтернеті, поважаючи конфіденційність, за допомогою динамічного аналізу даних взаємодії з ними; вони можуть постійно вибирати найкращий персоніфікований вміст спілкування, і вони повторюються. Тож ці хореографії можуть покращити та захистити бренд, організацію та їх репутацію в сучасному цифровому лабіринті.

Якщо ви хочете дізнатись, як розробити з вашою командою гуманізовані алгоритми самонавчання у спілкуванні із зацікавленими сторонами чи клієнтами, що підтримуються наукою, будь ласка, повідомте нам про це, і ми можемо вам допомогти.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-reputations-need-self-learning-choreographies-berssenbrugge/.

Michiel Berssenbrugge люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: