Від нуля до досвідченого візуалізації даних за допомогою Tableau

Три роки тому я шукав програмне забезпечення, краще, ніж Excel, для очищення, швидкого аналізу та візуалізації даних. Друг порекомендував Табло. Я відразу полюбив Tableau (так, я знаю … це просто програмне забезпечення: blush 🙂 завдяки простоті використання, аналітиці перетягування та падіння, екосистемі навколо продукту та кращій візуалізації. Останні два роки я викладав візуалізацію даних за допомогою Tableau в технічному коледжі та проводив семінари. Вчені з питань даних люблять говорити про ML, AI та Deep Learning, але я вважаю, що такі інструменти, як Tableau, допомагають демократизувати використання даних. Вам не потрібно залежати від власного вченого чи статистика. Я постійно отримую запитання щодо порад та пропозицій. Більшість із них добре відомі та БЕЗКОШТОВНІ, але я думав підсумувати у дописі.

1 Спочатку встановіть Tableau Public

https://public.tableau.com/s/, яким можна користуватися безкоштовно. Той, хто (особа / команда) виступив з ідеєю на Табло, заслуговує на оплески. Ви не зможете зберігати проекти локально, але ви зможете створити загальнодоступний профіль, і ваші проекти будуть збережені там. Добре, що це безкоштовно назавжди, і ви отримуєте всі оновлення :). Ваш загальнодоступний профіль стає вашим Таблицею та Навиками візуалізації даних / Резюме. Ось мій профіль: https://public.tableau.com/profile/nirav.shah#!/

2 Таблиця навчальних відео

Ці відео містять більшість функціональних можливостей повної та загальнодоступної версій. Можливо, вас не зацікавить пізніша частина Tableau Server, щоб ви могли їх пропустити. Я багато використовував його, щоб навчити себе основним функціям. Є зразки наборів даних, з якими можна пограти, використовуючи Public.

https://www.tableau.com/learn/training

https://public.tableau.com/en-us/s/resources

3 Безкоштовний онлайн-курс Coursera

UC Davis на Coursera має п’ятикласний трек з візуалізації даних зі спеціалізацією Tableau. Я не закінчив усіх п’ять, але вони хороші. https://www.coursera.org/specializations/data-visualization

Якщо вам все-таки потрібно більше, їх небагато 🙂

Візуалізація даних та зв’язок із Tableau. Основна увага приділяється питанням, які слід задавати як аналітику, та презентаційним / візуальним методам. Мені сподобався цей курс. https://www.coursera.org/learn/analytics-tableau

4 Курс Udemy (Це не безкоштовно)

Я пройшов цей курс @Kirill Eremenko, і це було корисно на додаток до власних вебінарів Tableau. https://www.udemy.com/tableau10/

5 Щотижневий конкурс MakeOver у понеділок

Home

Коли я згадував про екосистему навколо користувачів Tableau, це займає перше місце. @Andy Kriebel та @Eva Murray чудово виконали роботу, розмістивши цікаві набори даних, а користувачі зробили неймовірні зображення або вдосконалили власні навички посадки на приладовій панелі. Нещодавно Енді та Єва випустили свою книгу. Це в моєму списку різдвяних побажань – купувати та читати під час свят та вчитися у кращих.

6 Група користувачів Tableau (TUG)

Я кілька разів відвідував бостонський TUG – вони проводять зустрічі раз на місяць і презентації. Я не зміг поїхати стільки, скільки хотів би, але ніякої шкоди підписання.

https://community.tableau.com/groups/boston

7 Слідкуйте за кількома майстрами Zen Zen

@Andy Kriebel, @Eva Murray, @Emily Kund, @Matt Chambers, @Pooja Gandhi.

Сподіваюся, що вищезазначені ресурси допоможуть. Якщо у вас є якісь запитання, не соромтеся розміщувати тут. Веселіться, вивчаючи Табло !!

Я хотів би знати, які інші інструменти ви використовуєте для візуалізації – Power BI, D3.js, R-Shiny, Python, QlikSense?

Застереження: У мене немає жодних фінансових інтересів з Tableau, я все одно повинен платити за ліцензію !!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/from-zero-proficient-data-visualization-tableau-nirav-shah/.

Nirav Shah люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: