Переосмислення вартості органічних відходів для майбутнього відновлюваної енергетики

Було неймовірно спостерігати за тим, як технологія анаеробного перетравлення біоенергії Bioenergy DevCo розширюється на муніципальний, корпоративний та енергетичний ринки, особливо, коли США починають переосмислювати органічні відходи як товар. BDC спритний, наші технології налаштовуються, і наш підхід спрямований на те, щоб допомогти нашим партнерам досягти своїх цілей без відходів та відновлюваних джерел енергії – від великих птахофабрик та переробних підприємств до муніципалітетів, центрів розподілу продуктів, коледжів та університетів тощо.

Отже, ми раді запустити нову програму, приватний та конфіденційний обмін інформацією у формі RFI, з метою привітання нових партнерів до революції анебробного травлення. Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з вами, щоб визначити, чи анаеробне травлення є правильним рішенням для поводження з органічними відходами, створюючи багате джерело відновлюваного природного газу, важливого для економічного розвитку та відновлення. Деталі, які ви включаєте, та діалог, який ми розпочинаємо, можуть допомогти перетворити ваші складні проблеми управління відходами та енергетичними випробуваннями на унікальне рішення, яке відповідає як довкіллю, так і для бізнесу.

Приєднуйтесь до нас, відвідавши наш сайт RFI, і давайте почнемо розмову, щоб створити більш стійке майбутнє: https://www.bioenergydevco.com/rfi/

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/reimagining-value-organic-waste-renewable-energy-future-shawn-kreloff/.

Shawn Kreloff люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: