Що потрібно робити з ринком?

“Гей, Трой, у мене така мила ідея. Чи слід створювати стартап? “

Я дуже багато цього питання отримую. Зазвичай я відповідаю на це приблизно так: «Так! Абсолютно. Створення стартапу – це одне з найбільш вражаючих вражень, яке ви отримаєте протягом цього життя. Іди і зроби це зараз ».

Але ви також повинні задати собі кілька питань, таких як:

Чи є ринок для вашого товару?

Як ваш товар відрізняється від конкуренції?

Яка ти людина? Чи можете ви впоратися зі стресом? Сон повністю переоцінений?

Я виявляю, що коли люди першими розглядають ці питання, вони, як правило, економлять багато часу, грошей та душевного болю в довгостроковій перспективі. Немає користі кидати всю свою вагу в стартап, не знаючи, чи є там ринок, який би вас впіймав, чи можете ви орієнтуватися в змаганнях, чи ви твердий індивідуаліст.

Ось чому я вирішив написати серію статей, в яких задаються та розглядаються такі питання.

Цю першу статтю ми зосередимо на найближчому та нагальному питанні, яке часто не помічають: чи існує потреба у вашому продукті на ринку?

Скажімо, ви створили дивовижний новий вид енергетичного напою. Скажімо, це називається Super Awesome Energy Elixir. (І припустимо, ви придумали ще кращу назву для цього.) Що робить ваш енергетичний напій? Це оздоровлює двигуни клієнта, опускає надниркові залози в надмірну швидкість і змушує їх почувати себе моделлю Glamour Shots 1980 року? Чудово, звучить як дивовижний та унікальний продукт.

Але! Чи надзвичайний енергетичний еліксир задовольняє потребу, яку якийсь ринок десь ще не заповнює? Чи люди кричать про щось подібне? ВООЗ? Де вони?

Я кричу, ти кричиш, ми всі кричимо за твій товар

Саме на такі проблеми слід звернути увагу, винюхуючи ринок свого товару. Хороша новина полягає в тому, що люди вже просять того, що хочуть. Одним із попередніх способів з’ясувати, чи є ваш продукт чиєюсь мрією, є перевірка Google Trends. Просто введіть пошуковий термін, пов’язаний із вашим товаром, щоб побачити, скільки разів його шукали в Інтернеті за недалеке минуле. Якщо ці пошукові терміни, здається, не ведуть кудись люди можуть знайти те, що вони шукають, тоді ви шукаєте можливу потребу ринку!

Отримали дані?

Після того, як був зроблений початковий імпульс, переходьте до більш глибокого вивчення. Фірми з маркетингових досліджень можуть стати чудовими джерелами необроблених даних, що стосуються ринків, на яких ваш товар буде конкурувати. Придбайте звіт про дослідження ринку, щоб отримати детальну інформацію про розмір ринку, географічну концентрацію, демографічні показники та інші ознаки. Звіти про дослідження ринку також можуть розповісти вам про конкуренцію, результати діяльності галузі та перспективи на майбутнє. Усі ці дані можна взяти з урахуванням інших ваших висновків, анекдотичних чи інших.

Чуєш мене зараз?

Нарешті, завжди слухайте: у всьому світі, в Інтернеті, на сімейних зборах і де завгодно, де люди скаржаться на щось, що болить у їхньому житті. Знайдіть біль і будьте ліками. Якщо ваш продукт вдосконалює це, ваші шанси на успіх дійсно можуть бути дуже хорошими.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/whats-market-need-got-do-troy-osinoff/.

Troy Osinoff люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: