Пошук електронної пошти під час кризи

Перш за все, який дивний час бути людиною на планеті Земля. Миру, оздоровлення та розсудливості для всіх на орбіті RevBoss та не тільки. Припливи приходять, припливи згасають. Це теж пройде.

Друге і дещо пов’язане – моя 6-річна Кетрін знаходиться в сусідній кімнаті з криком «В НЕВІДОМЕ» від Frozen 2. Її (і її сестри, і брата) невинність і щастя – гори в цьому урагані.

Давайте займемося цим …

Це важкий час бути у продажу, особливо передній кінець процесу продажів. Кожен намагається з’ясувати роботу вдома, знайти догляд за дітьми, переконатися, що їхній бізнес платоспроможний, переконатися, що у них є робота, переконатися, що вони можуть платити за рахунками тощо. І це може бути так деякий час.

То що ви робите як професіонал з продажу?

Для одного – не збивайтесь. Залишайтеся спокійними, будьте вдумливі.

На двох – ви НЕ сідаєте на руки, закриваєте очі і сподіваєтесь, що все прийде в норму. Зараз це нормально. Обробіть це, прийміть і йдіть далі. Надія на аматорів. Плюси змушують щось статися.

На трьох – ви НЕ РОБИТЕ так, як робили пару тижнів тому. Ми минулого тижня призупинили роботу всіх наших клієнтів і перезапустили близько ~ 1/2 цього тижня, і я міг додати напрочуд обнадійливі результати. Деякі клієнти зупинятимуться трохи довше, щоб дати пилу трохи більше часу осісти і дати собі більше часу для налаштування обміну повідомленнями та підходу. Ви не хочете, щоб вам здавались глухим, мозолистим та / або просто ривком.

Так, що ти робиш?

Припиніть взагалі продавати – натомість починайте стосунки. Ви пропустите свій місяць, можливо, свій квартал і, можливо, наступний квартал. Прийміть це як даність і починайте грати в довшу гру. (Ви, мабуть, вже думали про це, до речі.) Якщо ви не продаєте категорію, яка особливо схильна до суєти COVID-19 – наприклад ресторани, готелі тощо – ваші цілі не змінюватимуться. Але все інше повинно – ваше твердження про цінність, ваш заклик до дії, ваш процес тощо.

Агресивно проявляйте емпатію. Ваша людяність – це єдине, що вам доводиться продавати в такі часи, тому я кажу, нахиліться до цього. Чесність неймовірно обеззброює і надзвичайно рідкісна, навіть коли важкі часи. Ви намагаєтеся все зрозуміти, ви боїтеся, і вам все ще потрібно зробити справу. Так само і ваша перспектива.

Відповідно надішліть електронну пошту. То чи можна перекласти агресивні, чесні, емпатійні стосунки на обмін повідомленнями про пошук електронної пошти? Можливо, із самородками, які виглядають так …

Я вдома у спортивних штанах, ти – у спортивних штанах – нам слід обмінюватися порадами. (Особисто я віддаю перевагу флісу Nike з конічною ніжкою.)

Я не сподіваюся, що ви що-небудь купите … але я хочу бути у вашому списку, коли в 2027 році все стане краще.

Буду чесним, я намагаюся зрозуміти, як робити свою роботу в новому контексті – чи готові ви поділитися деякою перспективою, яка могла б допомогти мені стати джерелом для таких, як ви?

Моя улюблена річ у світі – це поговорити з ______ про _______ – чи можемо ми поговорити кілька хвилин пізніше цього тижня?

Моя мета через усі ці потрясіння – розробити свою мережу та познайомитись з більш цікавими людьми, такими як ти – чи можемо ми підключитися для короткого вступного дзвінка?

Не впевнений, як ви використовуєте те, що, на мою думку, може бути несподіваним простоєм, але ми маємо (освітній ресурс), який може бути цікавим.

Моя мета всього цього – поділитися тим, що ми бачимо з передової – ви можете стежити за мною тут у Twitter. Добре.

Я гадаю, що “____________”, мабуть, не входить до вашого списку справ, враховуючи все, що відбувається у світі, але я хотів підключитися, бо вважаю, що можу допомогти.

Ви розумієте …

Коли вам телефонують, ви повинні бути люб’язними та корисними. Ваша мета – 15-хвилинний дзвінок, щоб завести друга. Якщо ви можете перейти до наступного кроку у процесі продажу, то вам пощастить!

Сподіваюся, все це було корисним. Повідомте мене, як це відбувається.

Ерік

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/email-prospecting-during-crisis-eric-boggs/.

Eric Boggs люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: