Тенденцію лояльності, яку ви не можете дозволити ігнорувати

Чотири можливості винагородити поведінку, яка не стосується транзакцій

Традиційного підходу “витрати і отримай” до лояльності просто недостатньо для формування справжніх, тривалих відносин із сучасними споживачами. Ви хочете, щоб ваші клієнти почувались оціненими, зрозумілими та оціненими – як до операції, так і після неї.

Оскільки дослідження показують, що клієнти, що повертаються, витрачають на 67% більше, ніж нові клієнти, часті заохочення та винагороди, що не стосуються транзакцій, повинні бути основним аспектом вашої програми лояльності. Факт нагородження поведінки, яка не пов’язана з транзакціями, – це більше, ніж просто тенденція – це ключ до утримання клієнтів.

Давайте розглянемо чотири основні можливості винагороди за поведінку, яка не пов’язана з транзакціями, і те, які бренди це правильно розуміють:

1 взаємодія винагород

Чи поділились вони вашими публікаціями в соціальних мережах Переглянули товар? Заповнили свій онлайн-профіль? Це всі можливості нагородити своїх клієнтів. Приманки викупу віддалених точок недостатньо, щоб забезпечити повторний бізнес. Знайдіть своїх клієнтів там, де вони є, відкрийте їх точки дотику та винагородіть їх за цю взаємодію з вашим брендом.

Як правильно зрозуміти: Модний бренд Kipling ефективно прийняв своїх клієнтів як послів бренду завдяки своїй програмі Kipling Friends. Бонусні бали нараховуються за надсилання запрошень друзям на сайт Kipling, перетворення запрошень у клієнтів (коли друг реєструється) та за кожне запрошення, що призводить до продажу. Клієнти також можуть заробляти очки за допомогою гейміфікації за допомогою гри в мавпи, що продається в додатку, що дозволяє їм ловити мавп, що підписують Кіплінга. Як результат, клієнти можуть швидко створити свої бали, викликаючи азарт і можливість окупити свої бали за нову покупку.

2 запропонуйте додану вартість

Сприйняття цінності має вирішальне значення для ваших клієнтів – це перевага чи перерва для вашої програми лояльності. Помиліться, і страшне падіння рівня утримання не відстає. Правильно зрозумійте, і ваші клієнти залишаться стимульованими продовжувати брати участь. Подумайте про пільги та винагороди, щоб переконатись, що вони вважають, що ваша програма лояльності приносить їм користь.

Як правильно зрозуміти: Глобальна мережа ресторанів La Place досягла успіху завдяки програмі лояльності їх Extra, частково завдяки обіцянці нової пропозиції при кожному відвідуванні. Нагородою може бути спеціальна знижка, безкоштовний товар або сюрприз, який завжди персоналізується – отже, немає безкоштовної кави для тих, хто п’є чай. Саме це робить його додатково актуальним для споживача та збільшує їх сприйняття вартості.

3 зробіть це особистим

Ставтеся до свого клієнта як до особистості. Існує незліченна кількість способів повідомити клієнта, що ви цінуєте його лояльність, починаючи від пропозицій, що базуються на їх інтересах, і закінчуючи рекомендаціями щодо продуктів на основі історії їхніх покупок. Простіше кажучи: персоналізована взаємодія означає кращий досвід клієнтів.

Як правильно зрозуміти: голландський роздрібний продавець одягу Shoeby пропонує особисту функцію “StyleID” як основну частину своєї програми Shoeby Style. Клієнтів стимулюють надати особисту інформацію, яка варіюється від кольору волосся до форми тіла. Потім вони отримують особисті повідомлення членів та точні рекомендації щодо продуктів по електронній пошті, веб-магазині та додатку. Результат – гіперперсоналізована, багатоканальна програма-член, яка використовує наявні дані клієнтів у найширшому розумінні для створення відповідних та персоналізованих комунікацій, контенту та рекламних акцій.

4 здивування і захват

Повідомлення, що ініціюються електронною поштою, геопроштовхуванням або sms – це чудовий спосіб миттєво здивувати та порадувати своїх клієнтів. Використання орієнтованої на клієнта статистичної інформації може допомогти забезпечити надзвичайно актуальні ваші зусилля. Від безкоштовного подарунка на день народження до ексклюзивної угоди для ваших найкращих клієнтів – можливості дивувати та захоплювати нескінченні, коли ви дозволяєте даним бути вашими даними.

Як правильно зрозуміти: Hunkemöller перейшов від підходу лояльності, що керується знижками, до орієнтованої на клієнта програми MyHunkemöller. Клієнти заробляють очки пристрасті весело та захоплююче, включаючи функцію гейміфікації, яка бачить, як вони крутять «Колесо пристрасті», щоб отримати можливість отримати додаткові очки. Клієнти також здивовані подіями Bonus Passion Point та доступом до ексклюзивних днів учасників, не кажучи вже про регулярні пропозиції та знижки.

Хочете знати більше? Ми розробляємо, впроваджуємо та управляємо високоефективними схемами лояльності до усіх каналів у всьому світі, які допомагають брендам будувати кращі стосунки зі своїми клієнтами, розуміючи, залучаючи та винагороджуючи потрібних клієнтів за їх лояльність. Наша команда може порадити та підтримати вас від концепції лояльності до управління програмами. Щоб дізнатись більше, зв’яжіться з нами.

Вперше опубліковано через http://www.m-wise.eu 6 квітня 2018 року.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/loyalty-trend-you-cant-afford-ignore-ties-top/.

Ties Top люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: