Якого рівня зростання ви хочете досягти за кар’єру?

Джон Генрі Ньюман процитував “Зростання – це єдине свідчення життя”. Життя полягає у навчанні та зростанні. Наступне питання, яке спадає на думку – це кроки зростання і як ви їх визначаєте? Я спробував пояснити рівні зростання людини в її кар’єрі.

Технічні ноу-хау

Цим технічні навички посилаються на правильну техніку виконання будь-якого завдання. Наприклад, індивідуальна діяльність, що займається розробкою продукту, може набувати навичок розвитку інтерфейсу / сервісу; у розвитку продажів та маркетингу це може бути придбання навичок ведення переговорів / спілкування, цифрового маркетингу тощо; в операціях це може бути набуття навичок спілкування з вашими постачальниками.

Набір управлінських навичок

Спілкування, прийняття рішень, делегування, вирішення проблем, мотивація – ось деякі з ключових атрибутів, які можуть визначити людину з набором управлінських навичок. В ідеалі менеджер повинен бути зразком для наслідування своєї команди для функціонування / виконання.

Лідерство

«Лідери – це люди, які роблять правильно; менеджери – це люди, які роблять все правильно »професора Уорена Г. Бенніса правильно визначає лідерів. На цьому етапі можна уявити майбутнє, яке вимагає глибоких знань галузі.

Ви підняли сходинки рівнів зростання до рівня керівництва. Що далі?? Зачекайте, залишився один рівень !!

Підприємництво

Для цього існує безліч визначень, але, на мою думку, підприємець повинен мати відмінне технічне ноу-хау, бути менеджером та керівником у всіх аспектах бізнесу, включаючи продукцію / послугу, фінанси та людські ресурси, а також ризик- беручи можливості. Ризик – це душа підприємця.

Етика, цінності та взаємовідносини – це будівельні блоки кожного рівня зростання.

На якому рівні ви зараз? Якого рівня ви хочете досягти? Скільки часу вам знадобиться, щоб перейти кожен рівень?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/growth-levels-career-saksham-bhutani/.

Saksham Bhutani люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: