Лідерство в дії

Кілька тижнів тому я сидів на трибунах у форті Беннінг у штаті Джорджія, спостерігаючи, як мій син закінчує армійську школу рейнджерів. Його 61-денне випробування прийшло до дивовижного завершення … і я сяяв від гордості.

Очікуючи честі закріпити вкладку “Рейнджер” на формі свого сина, я став свідком демонстрації “Рейнджери в дії”. Інструктори “Рейнджера” продемонстрували навички та тактику, яким викладають у школі, і продемонстрували рукопашний бій, скачки з місця, вертолітний штурм, знесення та прийоми зброї з близької чверті.

Одного разу на демонстрації команда важкоозброєних Рейнджерів пройшла через наше поле зору в танкетці. Рейнджери виглядали готовими прийняти будь-який виклик, який трапився їм на шляху.

Їхній лідер був поруч із ними, коли вони взяли командування полем. Було зрозуміло, що кожен знав свою місію і що всі вони знали, що робити і куди йти. Лідер використовував жести рук і видавав команди, щоб керувати зусиллями та рухами свого загону з дев’яти чоловік. Він був прямо в середині події.

Коли я сидів на трибунах, я знав, що став свідком чудового прикладу лідерства в дії.

Слово лідерство може привести до розуму різноманітні образи та людей. Деякі люди вважають, що лідер повинен бути харизматичним і винятковим оратором. Інші вважають, що лідер повинен брати приклад і бути чудовим тренером. Деякі вважають, що лідери – це великі провидці, які створюють надихаючий погляд на майбутнє та спонукають інших брати участь у цьому баченні.

Правда полягає в тому, що лідери бувають різних форм і розмірів. Усі ці риси, характеристики та якості допомагають визначити лідерство та допомагають нам зрозуміти, що робить хорошого лідера. Не кожен повинен бути видатним, як Білл Гейтс, Стів Джобс, Джордж Паттон, Уоррен Баффет або навіть Вінс Ломбарді, щоб очолити організацію.

Однак усі лідери повинні діяти …. оскільки керівництво ВСЕ стосується дій.

Словник Мірріам-Вебстер визначає лідерство як “вчинок чи випадок ведення”.

“Якщо ваші дії надихають інших мріяти більше, вчитися більше, робити більше і ставати більше, ви лідер”. Джон Квінсі Адамс

“Лідерство – це дія, а не позиція”. Дональд МакГеннон

“Лідерство – це не посада чи титул, це дія та приклад”. Корі Букер

Якщо вас поставили в положення, яке вимагає від вас керівництва, тоді ви повинні мати упередження до дії. Коротше кажучи, ви повинні об’єднати війська для просування вперед та досягнення цілей та завдань організації. Ви не можете просто сподіватися, що це відбудеться – ви насправді повинні працювати над цим.

Рейнджер, який очолював дев’ять команд, працював над тим, щоб щось сталося. Він спілкувався зі своєю командою, керуючись прикладом і створював відчуття цілі, зосереджуючи всіх на місії та її цілях.

Рейнджера, швидше за все, навчили лідерству за допомогою моделі вимог до лідерства армії США. Модель допомагає визначити атрибути та компетенції хорошого керівника. Це служить основою для навчання та розвитку керівників армії.

Багато атрибутів та компетенції з Моделі вимог до керівництва армії стосувались би і цивільного світу. Армія знає, що лідерство відбувається не просто так. Потрібні роки, щоб розвинути здатність керувати іншими, і хороші керівники знають, що вони завжди можуть вдосконалюватися. Це постійний процес вдосконалення.

Коли ми входимо в новий рік, знайдіть хвилинку, щоб поміркувати про свої лідерські здібності та свій стиль керівництва. Якщо вас не влаштовує ця чесна самооцінка, тоді попрацюйте над вдосконаленням своїх навичок та внесіть необхідні виправлення курсу на початку року.

Ось декілька речей, які слід врахувати на майбутній рік:

Спілкуйтеся – кожен повинен знати, куди рухається його компанія (або відділ), яку роль він відіграє та як може допомогти. Працюйте наполегливо, щоб ваша організація чула вказівки компанії від вас – а не від чутки, охолоджувача води чи когось іншого.

Прийняти відповідальність – ви повинні прийняти відповідальність за свої вчинки і відповідати за результати. Працюйте над створенням середовища, де не може бути гри вказівним пальцем або звинуваченням. Це означає мати на основі результатів бачення своєї ролі лідера і дотримуватися вищих стандартів.

Наведіть приклад – виходьте перед своєю організацією. Закатайте рукави і вступайте в дію. Допоможіть надихнути велич у вашій компанії. Будьте людиною, гідною поваги всіх, і наполегливо працюйте над створенням культури, яка визначає виняткові цінності компанії.

Слухайте – у вас не завжди будуть найкращі ідеї. Задавати питання. Прагніть зрозуміти. Будьте відкритими для участі інших. Керівники, які слухають, здатні створити довіру та лояльність у своїй компанії. Якщо ви справді слухаєте, ви можете знайти способи досягти кращих результатів та збільшити залучення працівників.

Залишайтеся позитивними – створіть позитивне середовище для всіх. Вам потрібно тримати людей мотивованими до подальшого успіху компанії. Навіть коли справи не ідеальні, під час шторму інші будуть шукати у вас керівництва. Не ховайтесь за закритими дверима. Зберігайте позитив і продовжуйте наполягати. Надихати інших.

Дайте своїй організації мету – забезпечити вашій організації чітку мету є потужним. Це активізує зусилля і перетворює працівників на послів компаній та брендів. Мета запалює пристрасть. Мета допомагає досягти виняткових результатів.

Будьте справжніми. Будь собою. Завжди робіть все можливе. – це все, що будь-хто може просити у вас. Вставайте щодня і докладайте 100% найкращих зусиль для роботи. Будьте тими лідерами, які надихають інших на повний потенціал.

Давайте надихнемося прикладом Рейнджера і цього року трохи попрацюємо над вдосконаленням своїх лідерських навичок та відпрацюванням лідерства в дії.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/leadership-action-joseph-rainone/.

Joseph Rainone люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: