Вітаємо з Днем знань!

Літні канікули завершились, і сьогодні ми відзначаємо 1 вересня, День знань – початок нового навчального року та нову сторінку життя кожного студента. Освіта у всі часи відігравала ключову роль у формуванні людини і визначала її перспективи в житті. Мета виховання – наблизити людину до досконалості власної натури, допомогти реалізувати себе.

У Grindeks покладаємо великі надії на молодих спеціалістів, які з кожним роком все більше приєднуються до нашої команди, що, безумовно, є позитивною тенденцією. Однак ми розуміємо, що підготовка фахівців – це довготривалий процес, який починається із шкільного часу. Саме тому відділ кадрів у співпраці з іншими департаментами організовує різні заходи, спрямовані на стимулювання інтересу молоді та відкриття фармацевтичного світу. Протягом декількох років Гріндекс організовує захід «День професій для учнів», в рамках якого учні старших класів, що мають поглиблений інтерес до галузі хімії та біології, мають можливість провести один робочий день із обраним спеціаліста, щоб з’ясувати, в чому полягає їх робота та ознайомитись із щоденними справами. В рамках цього проекту 454 учні вже відвідали підприємство, і ми сподіваємось, що коронавірус не стане перешкодою для цієї події в майбутньому.

Grindeks підтримує студентів по-різному, тісно співпрацюючи з Ризьким технічним університетом, Латвійським університетом, Ризьким університетом імені Страдіня, Ризьким державним технічним училищем та механічним та технологічним коледжем Олейна. Будуючи стосунки з навчальними закладами, ми зазвичай говоримо, що фармацевтична галузь була, є і буде перспективною сферою, а кваліфіковані фахівці завжди будуть затребувані на ринку праці. Майбутнє залежить від молодих людей, від тих, хто навчається і прагне бути кращим, хто робить великі справи. Минулого року на нашому підприємстві пройшли практику 42 студенти, цього року – 17. Ми підтримуємо різні студентські ініціативи, а також намагаємося показати молоді, наскільки перспективною є обрана ними професія.

Я також дуже радий, що працівники Grindeks не перестають прагнути до нових знань, і поряд із наявною однією чи навіть кількома вищими освітами вони продовжують навчатися. Зрештою, фармацевтична промисловість вимагає від працівника широкого спектру знань у різних галузях, наприклад, сертифікований фахівець зі зв’язків з громадськістю також має ступінь магістра в галузі управління охороною здоров’я або маркетолога, який також має медичний диплом. Завдяки симбіозу отриманих знань та досвіду ми маємо висококваліфікованих фахівців, які знають усі найтонші нюанси своєї відповідальної роботи. На даний момент у Grindeks працюють 12 працівників, які отримують додаткову освіту.

Вибір кар’єрного шляху може бути складним завданням, але рух у певному професійному напрямку допоможе досягти мети. Вам знадобиться напружена робота, планування та самоаналіз, і в цьому випадку ви зможете прокласти шлях до улюбленої професії. Бажаю всім студентам та викладачам наполегливості, допитливості, сили, енергії та оптимізму у новому навчальному році! Нехай цей навчальний рік буде успішним та плідним!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/congratulations-day-knowledge-juris-hmelnickis-ph-d-/.

Juris Hmelnickis Ph.D. люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: