5 креативних способів зробити вашу публікацію в блозі виділеною!

Давайте дивитися правді в очі. Інтернет змінився. Кожне ключове слово в Google має підручники та інструкції щодо написання.

З очевидних причин великі гармати здатні видавати якісний вміст швидше, ніж будь-який стартап.

Це ставить стартапи у невигідне становище.

Ще в 2014 році, коли ми починали – перша хвиля контент-маркетингової хвилі щойно пройшла розквіт. Єдиний спосіб, яким ми змогли виділитися – це креативний маркетинг.

У цій статті я поділюсь з вами 5-ма креативними способами зробити так, щоб ваша публікація в блозі виділилася у морі змісту.

Якщо ви маркетолог-початківець, який намагається конкурувати та перемагати великі гармати з якісним вмістом, але цього не робите, цей посібник для вас.

Коли ми зараз озираємось назад, останні три роки були для нас чортовими авантюрними. У нас було багато моментів “Еврика”.

І так, у нас теж була своя частка помилок, але зрештою, ми дізналися багато нового!

Ось кілька речей, про які ми дізналися за цей час.

1 Дізнайтеся, як ефективно розповідати сюжети

Ну, ви, можливо, вже чули це мільйон разів від різних блогерів та впливових людей.

Але, подумайте про це на хвилину.

Скільки блогів, які ви читали за минулий тиждень, насправді розповідали історії? Відповідь без сумніву дорівнює нулю.

Хоча всі говорять про це, насправді мало хто практикує це.

Є багато інноваційних способів розповідати історії. Ви можете зробити всю розповідь розмовною, представивши нового персонажа, який ставить під сумнів ваші теорії та робить цілу концепцію цікавою для читачів.

По-справжньому крутий і захоплюючий спосіб розповідати історії в наші дні використовують конво-зображення!

Це зображення, на яких зображено, як люди розмовляють між собою у форматі чату.

Нещодавно Huffington Post використовував цю тактику, коли висвітлював історію про Девіда Кемерона !!

№2. Переконайтеся, що ваш блог легко споживати:

Деякі з найбільш інформативних щоденників у світі складають понад 3000 слів. Вони наповнені тоннами цінного вмісту. Але наскільки вони витратні?

Не всі читачі, які приходять до блогу, хочуть прочитати остаточний путівник. Більшість з них уже мають певні знання з цього питання і шукають лише певного додавання вартості.

У такій ситуації, маючи вступ, який точно говорить читачам, що буде висвітлювати блог, може творити чудеса.

Це в поєднанні зі зв’язаним змістом, який легко спрямовує людей до потрібної теми, натисканням посилання може дійсно допомогти людям знайти те, що їм насправді потрібно.

Поважайте людей, які заходять на ваш сайт, і ви побачите різке зниження рівня відмов та збільшення середнього часу на сторінці.

Ми дотримуємося цієї стратегії для всіх наших посібників та полегшуємо споживання.

І це відбивається і на рейтингу Google. Більшість публікацій у нашому блозі входить у топ-5 за майже всіма основними ключовими словами, на які ми націлені!

№3. Додайте особистість до свого блогу

Додавши загальний тон розповіді до вашого блогу та додавши деякі елементи, що визначають такі персонажі, як гумор та химерність, ви можете додати особистість до свого блогу.

Це може з часом створити аудиторію, яка прийде на ваш веб-сайт лише тому, що їм подобається ваш стиль розповіді.

Але почекайте, ваші жарти не такі вже й добрі !? Ти думаєш, це замість цього відштовхне людей ??

Я вас відчуваю!

Тут ви можете додати кумедні GIF-файли, щоб розважити свою аудиторію! Просто перейдіть до GIPHY і введіть ключове слово, щоб отримати безліч крутих GIF-файлів, які можуть негайно зробити ваш блог цікавішим для читання.

Прекрасний приклад – Блоги Гері Вайнерчука. Хоча він відомий своїми блогами, його блог сповнений особистості! Ось чому він є одним з найпопулярніших письменників середнього мистецтва!

Натисніть на цікавість людського розуму за допомогою цікавої CTA. Закінчіть свої блоги опитуванням або вікториною.

Протягом року вікторини та опитування виявились одним із найкращих методів стимулювання залучення аудиторії в соціальних мережах.

Проте ще ніхто не скористався цим на інших каналах, таких як блоги.

Це найкращий спосіб подарувати читачам щось, що можна взяти додому. Наприклад, якщо в блозі зараз йдеться про 10 найкращих маркетологів у світі. Вашою вікториною може бути “Який ви маркетолог?”.

Ви навіть можете отримати ідеї для свого наступного блогу від своїх читачів за допомогою опитування. Ви можете розпочати роботу з питання “Про що ви хочете, щоб ми писали далі?” і надайте їм 5 варіантів на вибір.

На додаток до залучення користувачів. Це створює стосунки з користувачами, оскільки ви отримуєте їхні матеріали для вашого наступного блогу.

Buzzfeed – один із найкращих прикладів. У них тисячі вікторин. Це одна з основних зброї в арсеналі контент-маркетингу!

Ви можете використовувати такі інструменти, як Playbuzz та Wedgies, для створення власних вікторин та опитувань.

Ми також створили кілька вікторин! Веселіться, перевіряючи їх:

№5. Використовуйте захоплюючі наочні зображення

90% всієї інформації, що поглинається нашим мозку, є зоровою. І відомо, що люди пам’ятають 80% побаченого та лише 20% прочитаного.

Якщо ви плануєте додати у свій щоденник щось, що може відображатися візуально замість тексту. Просто візуально. Вам навіть не потрібно думати про це.

Додавайте зображення та відеозаписи, де та коли це можливо. Неможливість створення візуалів через круту криву навчання інструментів Adobe більше не є виправданням. Інтернет зараз наповнений інструментами «зроби сам», які допоможуть вам створити зображення та захоплюючі відеозаписи лише за 15 хвилин.

Припустимо, ви повинні представляти навантаження даних візуально привабливо. Що ти можеш зробити? Якщо ви думаєте про інфографіку. Ні, я не збираюся цього припускати. Вони вже застарілі.

Щоб оживити речі, ви можете додати Gifographics. Скористайтеся інструментами створення інфографіки для відео, а потім перетворіть остаточне відео у GIF-файли, які потрібно додати до вашого блогу. Це зробить ваш блог візуально привабливішим. Тим самим полегшуючи споживання.

Ніл Патель – один із першопроходців, який багато заробив, використовуючи Gifographics.

Завжди намагайтеся стати на місце працівника Google. Уявіть собі, час, коли ви вперше шукали певну тему.

Запитайте себе. Ви щойно відкрили перший блог і прочитали його до кінця, чи відкрили 4-5 вкладки збоку і продовжували читати ту, яку було найпростіше споживати?

Ці 5 хакерів можуть суттєво збільшити коефіцієнт витраченості вашого блогу, а також суттєво вплинути на ваш SEO. Спробуйте їх у своєму блозі та повідомте мені, як це працювало для вас, у розділі коментарів нижче.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/5-creative-ways-make-your-blog-post-stand-out-rs-raghavan/.

RS Raghavan люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

4. Взаємодія з CTA (опитування та вікторини)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: