Глобальне дослідження включало 200 заснованих компаній та стартапів, щоб дізнатись, що дає більше інноваційних культур

2 жовтня 2017 року я мав задоволення відвідати театр Огілві на західній стороні Нью-Йорка, щоб взяти участь у запуску нової книги Джима Стенгеля, опублікованої Random House, під назвою «Вивільнення новаторів, як зрілі компанії знаходять нове життя зі стартапами». Джим – дивовижна людина, з вражаючим минулим ((почнемо з того, що Джим був глобальним керівником відділу маркетингу Proctor and Gamble). Джим разом із фантастичним Томом Постом, автором-ветераном та редактором журналу Forbes, створили книгу, яка є необхідною та своєчасною.

Пошуки талантів, які будуть “прилипати” до стартапів, компаній, що розвиваються чи створені в енморі, сприяє дух інновацій – зараз, як ніколи, мова йде не про розумність, а про емоційний інтелект, підтриманий пристрастю, що, на думку багатьох підтримується серійно Innovation. Іншими словами, “Немає інновацій – немає пристрасних людей – немає пристрасних людей – немає інновацій”.

Книга – це фантастичний “посібник” про те, як стартапи можуть створити кампанію стійких та стійких інновацій .. Книга є керівництвом для створення колективної місії інновацій через партнерство. Це необхідне читання для “прогресивних новаторів” у всьому спектрі. Однак книга не пропонує панацеї ні для кого, навпаки, вона стосується фактів.

І для всіх нас, хто вірить у дані – ну, Джим і Том теж доставляють.

Один приголомшливий факт, взятий з нової книги, яка повинна розбудити корпоративні гегемонії, полягає в тому, що за словами джима, “компанії з успішними партнерськими стартапами в 3 рази частіше змінюють свою культуру, щоб бути більш інноваційними”.

Мені пощастило, що мене обрали одним із людей, з якими взяли інтерв’ю для книги. Книга включає інтерв’ю з, але не обмежуючись ними:

Джіні Рометті, генеральний директор IBM

Джефф Іммельт, голова та генеральний директор GE

Іван Пупирєв, керівник Google ATAP (передові технології та проекти.

Дженіс Семпер, лідер культури GE

Брайан Корнелл, генеральний директор Target

Дурк Ягер, колишній генеральний директор Procter & Gamble.

Едуардо Конрадо, керівник відділу інновацій та стратегії в Motorola

Отже, так багато інших лідерів C-Suite – насправді всього 200 інтерв’ю

Хоча можна було б припустити, що я маю упередженість, коли я брав інтерв’ю та був включений у книгу, я повинен сказати, що моя частина була невеликою і завдяки Ненсі Нго з IBM. Однак тема книги є важливою з багатьох причин, занадто великою і важливою, щоб тут згадуватися.

Джим, Том та решта команди, яка склала книгу, є першокласними. Я пропоную вам перевірити це.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/global-study-200-established-companies-startups-get-more-arthur-tisi/.

Arthur T. люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: