Енергетичні стартапи, що приносять ефективність, інновації нафтовій і газовій промисловості

Автор: Майкл Джо, репортер

6 грудня 2016 року

Оскільки нафтова і газова промисловість проходить через історично низькі ціни на викопне паливо та дотримання нових екологічних правил, виробники та сервісні компанії у цьому секторі старанно шукають стратегічні шляхи ефективнішої діяльності.

Видобувачі нафти, що зазнали найглибшого спаду сирої сировини з 1990-х років, скоротили витрати, зменшивши масштаби розвідки, але отримують більше від існуючих свердловин за допомогою нових технологій. Так само тисячі компаній з обслуговування нафти та газу, які допомагають виробникам здійснювати буріння на суші та в морі, впорядковують операції, щоб залишатися конкурентоспроможними.

Додайте до цього тиск зростаючих глобальних проблем: зміна клімату та його загроза для критичної енергетичної та неенергетичної інфраструктури, а також збереження та майбутні витрати енергії для економічного розвитку. У галузі нафти та газу, як і скрізь, сама галузь та уряди, які їх контролюють, застосовують більш енергоефективні практики та політики.

Як завжди, важливим є пошук нових способів роботи з меншими витратами для компанії та навколишнього середовища. Чотири підприємства, що розвиваються, які беруть участь у програмі акселератора The Idea Village для нафтогазових стартапів, націлюються на неефективність в енергетичному секторі.

Вони використовують знання та технології та базуються на нових ефективностях, які їх продукція може принести на величезний ринок нафтогазових послуг; до складних правил дотримання для обмеження викидів метану, що уловлюють тепло; і для подальшого просування технологічних досягнень, які витримали випробування часом – горючого двигуна – на відповідність світовим стандартам економії палива.

Протягом останніх 12 тижнів їх засновники та керівники допрацьовували бізнес-плани, працюючи над брендингом та маркетингом, спілкуючись із юрисконсультом і, звичайно, зустрічаючись з потенційними інвесторами.

“Впровадження нових технологій завжди є викликом для будь-якої галузі, враховуючи витрати та ризики. Тим не менше, коли компанії знаходять щось, що має реальний потенціал для підвищення вартості акціонерів – і це безпечно і легко прийняти на озброєння – тоді вони оцінять і впровадять легше, “, – сказав Хенк Торберт, який очолює програму ENERGYx як власний підприємець.

“Інновації ведуть до зростання та прибутку, і всі енергетичні компанії побудовані на інноваціях та нових технологіях”, – сказав Торберт.

Ось огляд когорти стартапів 2016 року, коли вони готуються представити свій бізнес членам Південно-Східної Луїзіанської енергетичної ініціативи, асоціації керівників енергетичної галузі, що підтримує розробку нафти і газу. SELA та The Idea Village спонсорують ENERGYx, якому зараз другий рік.

Компанія: Офшорна біржа

Продукт: хмарний інтернет-ринок та платформа управління логістикою для транспортних послуг з видобутку нафти та газу.

Засновник: Бріттен Бро працював у морському та логістичному менеджменті для офшорних служб після здобуття ступеня морської архітектури та морського інженера в Університеті Нового Орлеана.

Ринок: офшорні виробники нафти і газу та сервісні компанії, які прагнуть оптимізувати ресурси за допомогою розподілу витрат в Інтернеті на транспортні послуги.

Історія: У розпал цін на нафту Бро працював менеджером з логістики в філії Едісона Чоуста в офшорах, коли побачив можливість для нафтових і газових компаній заощадити гроші.

Бро бачив, як наполовину заповнені судна виходять з берега з обладнанням, а порожні судна повертаються на берег після скидання вантажу. Побачивши всю ту невикористовувану потужність, Бро шукав спосіб для виробників нафти та сервісних компаній, які будують та експлуатують офшорні бурові установки, брати участь у вартості суден, що здійснюють пробіги до Перської затоки.

“Там, де я побачив, що ми могли б це здійснити, використовуємо спільну логістичну модель, яка означає, що замість того, щоб” Шеврон “найняти одне судно, а” Шелл “наймає інше судно, вони змогли б найняти одне судно. З правильним плануванням та управлінням, яке могло б зробити одне судно робота обох “, – сказав Бро.

Нафтові та газові компанії бачать вигоду від цього, сказав Бро. Але найбільша проблема полягає в тому, як боротися з непередбаченими ситуаціями, реагувати на зміни графіку та надзвичайні ситуації. Затримки та непередбачені події, такі як погода, досить поширені в офшорному видобутку нафти.

“Компанії не хочуть, щоб щось із нашого боку заплутувалось і затягувало їх, оскільки бурові операції дорогі щодня та години. Це ризик, який вони бачать у цій моделі”, – сказав Бро.

Але Бро також знає, що нафтогазові проекти постійно перевищують їхній бюджет і терміни. “Отже, це вже проблема, на яку ви себе засуджуєте, і я кажу, що це проблема, яку ми можемо виправити”, – сказав він.

Подібно моделям, що керують FedEx та United Parcel Service, Офшорна біржа прагне піти далі, включивши велику мережу вантажних та залізничних транспортних служб, невід’ємну частину переміщення чутливого до часу обладнання до морських свердловин та виробничих потужностей.

“У нас є дуже застарілий ланцюг поставок в офшорній галузі, і ми намагаємося оптимізувати його та забезпечити платформу, яка дозволяє нам відтворити інші моделі передачі”, – сказав Бро. “Ось що ми хочемо побудувати – це мозковий трест нафтогазової логістики”.

Компанія: Clearistix

Продукт: Хмарна платформа програмного забезпечення STEPS підключає нафтове родовище до офісу та пропонує ефективний спосіб збору та надсилання інформації про виставлення рахунків, діяльність, безпеку, відповідність та оплату праці.

Генеральний директор: Стівен Тупс працював у виконавчих, фінансових та операційних ролях у компаніях із середнім ринком у галузі охорони здоров’я та офшорних інформаційних служб.

Ринок: Нафтові та газові сервісні компанії середнього ринку, найняті береговими виробниками, займаються усім: від будівництва та буріння свердловин до стимуляції свердловин та регулярного обслуговування та моніторингу.

Історія: Під час дворічного спаду нафти акцент на більшості нових свердловин перейшов на дешеві для видобутку наземні свердловини, що стало можливим завдяки технології гідравлічного розриву пласта, – а також бізнес, який веде Toups.

Те, що почалося п’ять років тому як компанія для більш ефективного отримання інформації з офшорних суден до офісу, було відновлено минулого року для виходу на ринок нафтових і газових родовищ на суші.

З новим брендом та новою назвою Clearistix пропонує компаніям із середнього ринку послуг, що продають нафтові плями, впорядковані цифрові засоби для отримання різноманітної інформації до менеджерів та керівників, а також до систем бек-офісу.

“Ми стикаємось з компаніями, які кажуть:” Ми не думаємо, що справи погіршаться, і ми маємо певний оптимізм, що все піде на краще, і я повинен зрозуміти, що я роблю зараз і збільшити свій бізнес з людьми, які у мене зараз. Тоді як ми можемо бути ефективнішими? “, – сказав Тупс.

Тупс додав, що вимоги до ефективності в галузі визначаються великими виробниками нафти та компаніями. “Ви були б здивовані тим, як багато трапляється з факсом, і з тим, як люди беруть мобільний телефон, фотографують і відправляють це в офіс”, – сказав він. “А для багатьох компаній, що займаються нафтовими родовищами, саме так все ще збирають інформацію на місцях – на суші та на березі”.

Натомість працівники, які використовують Clearistix, використовують планшети або ноутбуки, які можуть працювати в Інтернеті та в автономному режимі. “Папір не розумний, не знає, що відбувається, губиться, зіпсується та руйнується. Папір притаманний затримці, тому що її потрібно перемістити”, – сказав Тупс.

Середні або менші сервісні компанії, яких у галузі тисячі, часто не мають ресурсів або навіть потреби використовувати великі корпоративні програмні системи, якими користуються великі компанії.

“Ми не такі дорогі, і те, що ми робимо, робимо дуже добре. Ми витрачаємо багато часу, намагаючись мінімізувати взаємодію людини у полі з самим планшетом, намагаємося мінімізувати клацання або натискання”, – сказав Тупс. “Компанії, що обслуговують нафтові родовища, можуть звернутися до своїх клієнтів і сказати:” Ми робимо бізнес набагато цифровішим, мобільнішим, ефективнішим та набагато точнішим способом “.

Компанія: ComplyPod

Продукт: Веб-додаток NVIROLeaks, що використовується для каталогізації та аналізу інформації для виявлення та ремонту витоків метану.

Засновники: Марго Мосс, вчений з питань довкілля, та Лі Лемонд, реагувач на надзвичайні ситуації у галузі навколишнього середовища, відкрили консалтингову компанію після роботи в департаменті якості навколишнього середовища в Луїзіані та в приватній промисловості.

Ринок: компанії середнього рівня, які шукають простіший спосіб виконати нові федеральні вимоги щодо зменшення викидів парникових газів при видобутку, транспортуванні та розподілі нафти та газу.

Історія: Завдяки 15-річному досвіду дотримання екологічних норм, Мосс та Лемонд кинули роботу в LDEQ, щоб на початку цього року заснувати консалтингову компанію з охорони навколишнього середовища.

Створюючи свою фірму, L&M Environmental Response, вони почали працювати над більш ефективним способом допомогти клієнтам дотримуватися суворих нових нормативних актів Агентства з охорони навколишнього природного середовища, щоб зменшити викиди парникових газів метану та озоноутворюючих органічних сполук із обладнання, що використовується у видобутку нафти та газу.

Вони почали створювати базу даних для отримання результатів, що відстежуються, порівняння їх з чинними нормами та створення звітів про перевірку та робочих процесів щодо того, які ремонти витоків необхідні та коли.

“Великий розрив, який ми спостерігали під час роботи в LDEQ, був у установках та консультантах, а також у тому, як зберігалися дані, як зберігались результати, і як вони складали звіти про перевірку”, – сказав Лемон. “Ми побачили цю величезну прогалину в тому, як це можна зробити, і наскільки зручно це робити, і з точки зору законодавства це потрібно робити”.

Коли вони запропонували свою ідею взяти участь у програмі ENERGYx, отриманий ними відгук спонукав їх подумати більше.

“Спочатку метою було створити це для себе”, – сказав Мосс. “Подумавши над цим, ми зрозуміли, що зможемо створити цей додаток і продати його набагато більшій аудиторії, ніж просто нашій компанії та клієнтам”.

Хоча найбільші виробники нафти та газу мають штат екологічних експертів для вирішення питань дотримання вимог, середні компанії у цьому секторі часто цього не роблять. Ці компанії “достатньо великі, щоб справді зіткнутися з цими правилами, але вони недостатньо великі, щоб мати власних експертів”, сказав Мосс.

Самі норми, які наразі стосуються нового або модифікованого обладнання, є складними та страшними, стверджують консультанти.

“Багато разів, це не те, що об’єкти намагаються бути недбалими або хочуть не відповідати цим нормам. Ці правила непрості”, – сказав Мосс. ‘Існує поріг, де це занадто заплутано, занадто важко, це занадто дорого. І тоді всі програють, тому що вони відкриваються перед відповідальністю та штрафами, навколишнє середовище втрачається, тому що воно стає на звалище, споживачі втрачають, всі програють. Ми хочемо збити цей поріг “.

Компанія: Haring Laboratories

Продукт: Сучасна система генератора водню та електронна плата управління, що дозволяють двигунам, що спалюють вуглець, ефективніше використовувати паливо.

Засновники: Кріс та Джун Харінг

Ринок: компанії в енергетичному та виробничому секторах, які прагнуть відповідати федеральним стандартам економії пального та створити кращу економію палива та екологічніші двигуни.

Історія: Серед чотирьох стартапів у програмі прискорювачів EnergyX, лабораторії Харінга мають найбільший потенціал для впливу на найширший спектр компаній та споживачів.

У 2006 році, коли ціна на бензин сягнула до 4 доларів за галон або більше в деяких регіонах США, Кріс та Джун Харінг вели будівельний та реконструкційний бізнес у Флориді.

“У нас було багато великих вантажівок та обладнання. Тож ми провели багато досліджень, намагаючись знайти рішення проблеми палива – а не проблеми викидів на даний момент”, – сказав Кріс Харінг, інженер-електронік та винахідник. “Як ви отримуєте більше за паливо?”

Вони виявили, що NASA використовує водень для підживлення багатьох своїх проектів, оскільки “він в основному згоряє за один крок, тоді як бензин згоряє за 7000 кроків”, – сказав Кріс Харінг.

Приблизно від 30 до 40 відсотків бензину, що спалюється в двигуні автомобіля, фактично використовується, а решта виділяється як тепло або викиди, сказав Харінг.

Створення водню за допомогою електролізу для використання як прискорювача ефективності для двигунів не є новим – зараз на ринку доступні відносно дешеві системи для вашого автомобіля, але Харінг каже, що ці системи не є послідовними та безпечними, а отже, непридатними для широкої комерційної розподіл. “Ви не можете продати щось, що потенційно може підірвати ваш автомобіль”, – сказав Харінг.

Вони почали з побудови невеликих систем близько дев’яти років тому, тестували їх на власних двигунах автомобілів і, врешті-решт, сотні інших, вклавши в цей процес 2 мільйони доларів переважно власних грошей.

Ключем до прогресу технології була розробка вдосконаленої плати управління, яка могла б контролювати та керувати працюючим двигуном та знати, скільки водню розподіляти, виходячи з поточного навантаження двигуна. “Ви не можете просто передати його волею-неволею. Це має входити хірургічним шляхом. Це повинно контролюватися \ і це те, що ми вдосконалили”, – пояснив Харінг.

Стандарти ефективності використання пального транспортних засобів, прийняті Сполученими Штатами та іншими країнами, просять автовиробників покращити пробіг та значно скоротити викиди від транспортних засобів у найближчі роки.

Харінг заявляє, що їх система зменшить викиди від двигунів на 40-80 відсотків і що ця технологія може працювати в межах параметрів будь-якого двигуна, що використовується автомобілями, важкими вантажними автомобілями, цистернами та реактивними літаками.

Наступним завданням Харінга є пошук правильної ліцензійної угоди або партнера для створення систем.

“Якщо хтось ліцензує це, ми начебто закінчили”, – сказав Харінг. “Якщо хтось каже:” Ми хочемо, щоб ти заробив їх мільйон “, то, мабуть, нам потрібні трохи грошей”.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/energy-startups-bringing-efficiency-innovation-oil-gas-hank-torbert/.

Hank Torbert люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: