Що за пекло – це управління продуктами?

“Менеджер по продуктам” повинен бути однією з найбільш неправильно зрозумілих назв посад на планеті. Найчастіше я чую, що прем’єр-міністри є “генеральним директором свого продукту”. Звучить добре, але якщо розпакувати цю фразу, вона розвалюється. Головним чином тому, що, на відміну від виконавчих директорів, прем’єр-міністри рідко контролюють ресурси чи бюджети людей (крім випадків, коли інші прем’єр-міністри звітують перед ними). Натомість вони управляють завдяки впливу.

То як я можу визначити управління продуктами?

Хоча вимоги до роботи різняться в залежності від компанії та навіть у межах компаній, я думаю, що є спільна нитка, яка об’єднує всіх прем’єр-міністрів:

Менеджери продуктів – це інтерфейс між замовником, бізнесом та інженерною командою.

У цьому контексті мета прем’єр-міністра полягає в тому, щоб повідомити інженерів про вимоги клієнтів та бізнесу таким чином, щоб розкрити їхню продуктивність та креативність. Це спілкування приймає три основні форми:

Артефакти, такі як каркаси, прототипи, історії користувачів, аналітика та ринкові дані.

Такі заходи, як відвідування місця, презентації, дизайнерські спринти та мозкові штурми.

Цілі та завдання. Наприклад, “Збільште наш коефіцієнт конверсії на 20%”, “Забезпечте ефекти мережі” або “Станьте провідним додатком у нашому просторі для працюючих мам”.

Не менш важливим є спосіб наближення ПМ до цієї функції. Прем’єр-міністру не слід використовувати ці артефакти для диктування, а для розпалювання дискусії. Найкращі прем’єр-міністри задіюють зусилля своїх інженерів для створення синергії.

Як ти гадаєш? Мені цікаво почути ваші визначення!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-hell-product-management-paul-shustak/.

Paul Shustak люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: