Рішення Limecraft та Techknow для створення партнерства з дистрибуції

Гент, Бельгія та Куала-Лумпур, Малайзія, 22 жовтня 2019 р.-Limecraft та TechKnow Solutions офіційно оголосили сьогодні про своє партнерство, завдяки чому TechKnow Solutions на даний момент є найкращим дистриб’ютором послуг Limecraft в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Клієнти, які використовують рішення Limecraft в регіоні APAC, тепер також отримають вигоду від практичного підходу та найвищого можливого рівня обслуговування, які мають вирішальне значення для успішного розгортання службових послуг. Завдяки цьому партнерству Techknow Solutions забезпечить фірмову швидкість доставки, гнучкість впровадження, простоту інтеграції та підтримку з низькою затримкою.

«Радикальний підхід компанії Limecraft до автоматизації виробничих робочих процесів вимагає належного управління змінами, глибокого знання місцевого рівня техніки та бажання впроваджувати нові технології. Досвід TechKnow Solutions у цих справах зробить це партнерство успішним », – говорить Маартен Вервест, засновник та генеральний директор Limecraft, у спільній заяві.

«Інноваційні продукти Limecraft забезпечують передові технології, виводячи локалізацію обробки контенту на новий рівень ефективності, забезпечуючи економічне рішення для наших клієнтів», – додає Ендрю Кунаселан, директор із управління контентом.

Посилання на повну статтю у блозі.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/limecraft-techknow-solutions-forge-distribution-maarten-verwaest/.

Maarten Verwaest люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: