Давайте продовжувати вдосконалювати нашу роботу щодо скорочення викидів та створити чисте середовище для поколінь

Коли я штовхаю свою дворічну доньку в колясці вздовж наших міських доріг, вона неминуче кричить “машина!” Вона любить вказувати на автомобілі, вантажівки та автобуси, що проходять повз. Хоча мені приємно бачити вулиці міста очима моєї доньки, у мене в голові викиди від збільшення заторів. Потуг Білого дому до ослаблення стандартів викидів автомобілів стане кроком назад у роботі та лідерстві нашої нації щодо чистого повітря.

Нам важливо звернути увагу на досягнення, досягнуті у скороченні цих викидів – зокрема завдяки Закону 1970 року про чисте повітря, підвищеним стандартам ефективності використання палива для автомобілів та інновацій. Відповідно до EPA: “Закон про чисте повітря та інші інновації щодо скорочення викидів призвели до кардинальних поліпшень. За даними EPA:” Порівняно з моделями автомобілів 1970 року, нові автомобілі, позашляховики та пікапи є приблизно на 99 відсотків чистішими для загальних забруднювачів (вуглеводнів) , окис вуглецю, оксиди азоту та викиди частинок), тоді як щорічні пробіги за кілометри автомобіля різко зросли ».

“На 99 відсотків чистіше, ніж моделі 1970 року”. – Це неймовірний прогрес. Однак нам потрібно продовжувати цей імпульс та впроваджувати інновації, допомагаючи автомобілям та вантажним автомобілям наступного покоління бути ще чистішими, ніж раніше. Ключем до цього бачення є наша рішучість продовжувати скорочувати забруднення вуглецю; зміцнити сталість; прийняти альтернативні способи використання енергії; і подумайте заново про більш природний та оздоровчий спосіб життя для всіх нас. Більш широкий доступ до якісного громадського транспорту та транспортних засобів, що працюють на людях (включаючи безпечні велосипедні доріжки), є важливою складовою комплексу мобільності.

Оскільки сотні мільйонів людей приєднаються до середнього класу в країнах, що розвиваються в Африці, Азії та Південній Америці, попит на автомобілі та загроза збільшення забруднення також зростатимуть. Д -р Джим Кім, голова Світового банку, нещодавно сказав: “Ми бачимо, що всі у світі мають прагнення середнього класу”. Очищеніші автомобілі можуть бути частиною цих прагнень. Сполучені Штати повинні бути для нас і для решти світу прикладом щодо чистого повітря та навколишнього середовища. Наше керівництво не тільки перетвориться на чистіше середовище для всіх, але й підкріпить нові підприємства та економічний розвиток, зумовлений зростаючим у всьому світі попитом на автомобілі та вантажівки без вуглецю.

Ми досягли значного екологічного прогресу. Скорочення викидів автомобілів, безумовно, є чималим чинником чистішого повітря, яким ми насолоджуємось сьогодні. Давайте продовжувати імпульс і гарантувати, що наше повітря, наша вода та наша планета будуть здоровішими для наступних поколінь.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/lets-continue-improve-our-work-emissions-reductions-create-john-judge/.

John Judge люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: