Оголошення керівника практики нового призначення / найму на навчання

Дорогі друзі,

Більшість із вас знає, що моя робота в освіті була зумовлена моєю глибокою вірою в силу навчання, щоб покращити результати життя. Для багатьох сімей американська мрія стає все більш недосяжною: соціально-економічний прогрес є складним, а надто часто неможливим для досягнення. Тепер, як ніколи, нам знадобляться великі ідеї для подолання зростаючої поширеності глобальної нерівності.

Лише за два короткі роки з моменту приєднання до Village Capital я присвятив свою роботу пошуку, підготовці та інвестуванню у найкращих підприємців, які створюють рішення для підвищення якості освіти, що в кінцевому підсумку призведе до якісної зайнятості для багатьох людей.

За останні кілька місяців я замислився над тим, як працює наша економіка, і, що важливо, як ми оцінимо та виміряємо саму ідею економічного прогресу.

Я завжди бачив покращення освіти в Америці як ключовий інструмент економічного прогресу в громадах, і в результаті я захопився ширшим поглядом на проблеми, які заважають нашим громадам процвітати. Процвітаючі громади потребують не лише високоякісної освіти, а й доступу до доступної медичної допомоги, досягнень у галузі медицини та альтернативних фінансових послуг, які часто допомагають процвітати банкам та малим підприємствам.

Ось чому я радий поділитися тим, що з 1 січня я візьму на себе нову роль Лідера економічних можливостей Village Capital, розширивши своє портфоліо на охорону здоров’я, фінансові послуги та, звичайно, освіту. Рухаючись вперед, я продовжу працюватиму над підприємництвом та інноваціями в освіті, але також розширю мою сферу зору для вирішення більш широкого питання про те, як створити спільноти, де люди процвітають, особливо наші найбільш постраждалі громади.

З цією зміною моя теперішня роль стане вакантною. Ми будемо шукати яскравого та неймовірно талановитого кандидата, який би служив нашим керівником практики освіти. Якщо ви чи хтось із ваших знайомих маєте досвід роботи у стартапі та венчурі, ознайомтеся з описом вакансії.

Дякую всім за важливу роль, яку ви відіграли як чемпіони для наших освітніх підприємців і для мене. Я з нетерпінням чекаю продовження співпраці з вами у 2017 році.

Разом ми зможемо більше!

Щасливих свят!

Все найкраще,

Насір

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/announcing-new-appointment-hiring-education-practice-lead-qadree/.

Nasir C. Qadree люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: