Проживіть життя, як відкриту книгу

Я згадую свого друга Діпу, коли думаю про це. Ми були однокласниками під час наших інженерних днів, і він якось розповів це як жарт – «Моє життя настільки широко розкрита книга, що палітурка почала розриватися». Ми сміялися з того, як він це сказав. Він говорив правду. Він був одним з найвідкритіших хлопців, яких я зустрічала (багато моїх друзів досі є). Якщо ви подивитесь на нього здалеку, ви зрозумієте ще одне, його життя просте.

Я вірю в те, що живу таким чином, як відкрита книга. Я не знаю, коли я вибрав цей спосіб життя, але через деякий час я почав насолоджуватися таким способом. Що я маю на увазі під словом «Життя як відкрита книга»?

Не багато секретів: не несіть у собі безліч таємниць ні про себе, ні про когось іншого. Будучи людиною, ви можете мати їх напевно. У мене теж є. Але я їх не ношу. Я не зберігаю жодних “активних секретів”, які я нікому не розповідаю.

Будьте відкритими для людей, які з вами: Будьте максимально прозорими для людей навколо вас. Розмовляйте відкрито. Найголовніше – не намагайтеся тримати інформацію в собі, щоб стати «великим» хлопцем. Не будуйте планів за людьми, які з вами.

Будьте щирими: якщо ви посміхаєтесь, це маєте на увазі, якщо ви сердитесь, то це серйозно. Не надягайте маску, де ви посміхаєтесь зовнішньому світу (комусь); клоуни роблять це, але тільки для того, щоб виконувати свою роботу.

Відповідайте на запитання: Якщо хтось має мужність задати вам якесь питання безпосередньо, дайте відповідь на нього максимально прямо. (Це передбачає, що запитання має право на відповідь. Не відповідайте на неприйнятні, просто рухайтеся далі).

Не брешіть: це досить важливо, прямо і просто – не брешіть. Період. У певному сенсі, не роблячи цього, ви не можете зробити 1, 2 3 або 4.

Що відбувається, коли ти живеш у «відкритому книжковому житті»?

Ваше життя стає дуже простим.

Хтось задає вам питання, а ви відповідаєте на нього. Це все. Взагалі ніяких плутанини. Вам не потрібно багато думати про:

чи варто цьому хлопцю відповідати. (Ви думаєте про суть питання, а не про людину)

чи ви відповіли на це його другові, чи він дізнається про це і чи це буде проблемою.

чи ви комусь брехали, і вам потрібно обов’язково всюди розповідати одну і ту ж історію.

Люди вас легко зрозуміють. Адже люди, які розмовляють з вами, знатимуть вашу особу, тому що ви не дієте. Це дозволить вам зв’язатися з однодумцями. Це дасть вам мережу хороших друзів.

Ви почнете думати про всіх людей на одному п’єдесталі. У вас немає різних стилів з різними людьми. Ваш персонаж відобразиться у всіх творах, які ви робите. Ви берете на себе обов’язки, які можете зробити. Ви робите все можливе, коли робите зобов’язання.

Є й негативи. Таким чином, ви відвертий, прямолінійний хлопець. Якщо хтось попросить у вас відгук, ви дасте справжній відгук, який може сподобатися іншій людині, а може і не сподобатися. Можливо, ви вже знаєте, що цей хлопець буде ненавидіти мене за це. Але тоді ви не дивитесь на людину, а лише на питання. Пам’ятаєте? І, чесно кажучи, вам не потрібна така людина, яка не може правильно прийняти реальний відгук у вашому житті.

Зрештою, все залежить від вашого щастя та задоволення. Я знайшов тонну здорового глузду, що живе таким, простим способом.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/live-life-like-open-book-arjun-pillai/.

Arjun Pillai люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: