Привіт від TQ

Привіт друзі,

Мене звуть Тяньцян (більшість людей називають мене TQ) Лю, головний архітектор Wyze. Моя команда відповідає за розвиток нашого хмарного сервісу та штучного інтелекту. Я приєднався до Wyze у квітні, покинувши Amazon, де я працював три з половиною роки після того, як вони придбали компанію, яку я заснував – Orbeus (нині відома як Amazon Rekoggnition). Я пишу цей лист, щоб обговорити свій минулий досвід та надихнути мотивованих інженерів приєднатися до мене у місії Wyze щодо демократизації технологій розумного будинку.

Я хочу спочатку розповісти вам про своє походження та шлях, який привів мене до Wyze, починаючи від того, як я заснував Orbeus, і закінчуючи моїм інтересом до Інтернету речей (IoT) та Wyze.

Я був співзасновником Orbeus, будучи аспірантом Бостонського університету. Ми запускали з дуже обмеженим бюджетом і використовували лише шість серверів, які були зібрані з компонентами, скинутими з університетських лабораторій. Однак з групою розумних та працьовитих людей Орбеус подолав численні технічні виклики, маючи небагато ресурсів. Ми створили нашу версію кластера з кількома графічними процесорами для глибокого навчання у 2013 році, набагато раніше, ніж випуск Тензорного процесора (TPU). Ми створили надійне рішення для зберігання даних для візуальних функцій за допомогою Cassandra та Datastax. Ми створили власний двигун бізнес -аналітики, повністю використовуючи Spark і Kibana. Навіть більше, ми переслідували та виявляли кіберзловмисників з більш ніж 10 країн.

Влітку 2015 року Orbeus було придбано компанією Amazon, і через рік ми були об’єднані у веб -служби Amazon як ReKognition. В Amazon ми були зосереджені на тому, щоб виправити ситуацію, не беручи до уваги витрати та час. Робота стала менш цікавою без ресурсних обмежень, які ми відчували в перші дні існування Orbeus, але я навчився масштабувати речі від 1 до 100. Проте я пропустив хаотичні дні роботи на стартапі, коли у нас був лише важіль, опорна точка і наша безмежна амбіція рухати світом.

Під час перебування в Amazon я почав реконструювати свій будинок, щоб зробити його більш «футуристичним», і саме тому зросла моя пристрасть до технологій розумного будинку. Початковою точкою для мене стали термостати Nest, і вони вразили мене своєю функцією, яка автоматично регулює температуру. Відтоді я став залежним від благоустрою будинку і замінив майже все в своєму будинку на мобільний або мовний контроль: усі вимикачі світла були замінені на Wemo, усі лампочки були Philips Hue, а мої вхідні та гаражні двері можна було дистанційно керувати до серпня і Чемберлен. Зі збільшенням кількості розумних пристроїв у моєму домі, я здійснив, що мрія кожного, хто має розумний будинок, ще далеко. Дві основні причини цього – високі ціни та непослідовний досвід роботи з різними брендами.

Потім я почав проектувати систему домашнього захисту для свого будинку. Варіанти камер були обмеженими, і більшість з них коштували вище 200 доларів, тому я почав шукати недороге, але еквівалентне продуктивності рішення. За цей час я помітив відео про Wyze і зрозумів, що камера, якою я шукав, може становити 19,99 доларів. Я рік був щасливим користувачем Wyze Cam, коли Юн Чжан, генеральний директор Wyze, звернувся до мене з викликом, який я не міг пройти. Wyze досягла експоненціального зростання за перший рік і швидко працювала з чіткою дорожньою картою продукту, але не було розглянуто довгострокову технічну дорожню карту для підтримки гіперросту. Коли я ближче познайомився з командою та баченням Wyze, я зрозумів, що це те, що я шукав: ще один шанс використати важіль, точку опори та безмежне прагнення рухати світом. Подібно до Orbeus, Wyze має безкінечні технічні проблеми, а час та ресурси обмежені. Однак ця команда пристрасно і невтомно працює над досягненням мети демократизації технологій.

У Wyze я маю можливість застосувати все, що я навчився в Orbeus та Amazon, для створення команди світового рівня та для розвитку технологій, що руйнують промисловість. Я хочу озирнутися на свій час у Wyze і згадати кожен яскравий момент. Я сподіваюся святкувати це разом із командою пристрасних і відданих інженерів, які поділяють таку ж мрію, як я, щоб рухати світом. Якщо ви поділяєте цю мрію та/або хочете порушити простір IoT, будь ласка, надішліть мені електронного листа, щоб дізнатися більше: tliu@wyze.com!

TLDR: Я наймаю 🙂 Надішліть мені електронного листа!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/hi-from-tq-tianqiang-liu/.

Tianqiang Liu люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: